Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: wszoleczek »

Pamiętacie może tego Pana? Tak! To Nastrój! Właśnie obślinia mi spodnie gdy to piszę :happy3:

Wykupiony, szczęśliwy, choć jeszcze trochę zagubiony- je tylko z ręki jak na razie i ogrodzenie do przeróbki- będziemy jutro podwyższać siatką (już kupiona) i robić betonową wylewkę naokoło :tia:

Na razie się nie rozpisuję, bo muszę się z psem poznać. Mogę tylko nabąknąć tyle, że to duży szczeniak z donośnym głosem :strach_2: i o wiele bardziej ruchliwy niż się spodziewałam :psiako: . Wszystkie iglaki mamy zaznaczone :strach_2: :zly3: , na szczęście mama nie widziała :uff:

Na początek 3 foty (nie mam teraz czasu na pozowanie- to pokazuje jego mowa ciała) i idziemy na spacer pozań okolicę :piwko:

Coś bym sobie schrupał...
Obrazek
Do biegu, gotowi, start...
Obrazek
By zrobić mu to zdjęcie musiałam go bardzo czule smyrać... nie pytajcie koło czego :nunu:
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela 29 lis 2009, 19:41 przez wszoleczek, łącznie zmieniany 2 razy.
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: dor »

wszoleczek trzymamy z Pogoniem kciuki za Ciebie i Nastroja, oby się szybko odnalazł w nowym domu. :piwko: Pogoń też miał taką czerwoną obróżkę, ale lubiła się poluzować :niewka:
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: wszoleczek »

Ja przyjechałam po niego ze swoją obrożą, na zacisk, myślałam, że Pan od którego odkupowałam da mi psa z obrożą i ze smyczą :wow_3: . Pojechaliśmy po siatkę na płot to od razu kupiłam obrożę półzaciskową (chyba dobrych nazw używam :D ). Teraz czekamy na koleżankę i idziemy na spacerek ;)

Trzymajcie za nas kciuki :gleba:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: hania »

Super :)
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: Paula »

Wow jaka niespodzianka! :)

Świt ma taką czarną... i też się luzuje; uważaj żeby Ci się nie wysunął z niej... a najlepiej zmień na jakąś zwykłą (piszę wyłącznie z własnego doświadczenia, może jego obroża jest ok? ale ja się mocno rozczarowałam...)

I proszę (!) zmniejsz fotki zanim wrzucisz na forum!! Są zdecydowanie za duże, dopuszczalny rozmiar to 800*600 pixeli
O wrzucaniu fotek viewtopic.php?p=2390#p2390" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: dor »

Paula pisze: Świt ma taką czarną... i też się luzuje; uważaj żeby Ci się nie wysunął z niej... a najlepiej zmień na jakąś zwykłą (piszę wyłącznie z własnego doświadczenia, może jego obroża jest ok? ale ja się mocno rozczarowałam...)
Chyba coś z nimi jest nie tak, wyglądają fajnie, są mieciutkie, ale nie trzymają, niestety. Następną kupiłam już ze zwykłą sprzączką
Awatar użytkownika
Kate
Posty: 260
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 21:46
Gadu-Gadu: 8801519
Lokalizacja: Krosno / Warszawa

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: Kate »

O super :) Powodzenia

Kasja też ma taką obrożę, czarną... Śmiejemy się, że to jest smycz wizytowa (jest ładna, fajnie wygląda) - znaczy jak ktoś odwiedza Kasję :happy3: Bo na spacer się nie nadaje. Ale to jest tylko moje zdanie. Kasja ją uwielbia, bo wcale nie musi się za bardzo wysilać, żeby się uwolnić :D
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: nulka »

Super :silacz:

Śliczny Czarnuch :happy3:

Obyście dali sobie wzajemnie wiele miłości :marzyc: ,ale też życzę całej rodzince konsekwencji w wychowywaniu nowego domownika ,czego mnie czasem brakuje :lol:

cieszę się
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: dorob62 »

Nastrój czyli brat Nemroda mojego i Nutki? Superowo:)To psy po fajnych rodzicach - cudne charaktery:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Nastrój Nadbużańskie Granie zwany NERO

Post autor: hania »

He,he - to chyba wszyscy mają takie same zdanie na temat tych obroży :). Trzeba uważać.
ODPOWIEDZ