AKORD Olfactus już w nowym domu

Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: AKORD Olfactus już w nowym domu

Post autor: wszoleczek »

Wiadomo, że gdy trzeba wybrać dziecko albo pies, to wybierze się dziecko. Nie ma co ryzykować, że pies zacznie tolerować malucha. Zwłaszcza, że na Was też powarkiwał. Myślę, że jak dziecko już podrośnie, to pewnie zdecydujecie się na kolejnego psiaka :fiufiu:
Natalia i Nero
MartaS
Posty: 5
Rejestracja: środa 27 sty 2010, 11:27

Re: AKORD Olfactus już w nowym domu

Post autor: MartaS »

Leszek pisze:
MartaS pisze:teraz gdybym miała ten rozum to poczekałabym najpierw na dziecko a później wzięła psa.. i na pewno byłby to OGAR :)

Nie wiem czy kolejność i wiek układu pies-dziecko ma tu zasadnicze znaczenie. :mysl_1:
Po tym co opisujesz to myślę, że nie mogłaś jednak podjąć inne decyzji, pytanie tylko dlaczego tak się zachowywał w stosunku do najbliższych ? :psiako:
Ps. Myślę że pamiętasz, spotkaliśmy się kilka lat temu na wystawie w Bydgoszczy gdzie nasze psy- bracia konkurowały w szczeniakach.
WItam CIe Leszku! pewnie że pamiętam :) Akord też wtedy dostał doskonała ocenę.

wiesz co, pewnie jak nie wiem czemu tak sie zachowywał, to pewnie wina leży po mojej stronie, nigdy nie biłam Akorda, chociaż klaps wystąpił może kilka razy w jego życiu.. a był on już z bezsilności. Akord w pewny już okresie swojej dojrzałości stał się bardzo władczy, jakoś dawałam sobie z tym radę, ale widocznie odpuściłam w pewnym momencie i to pewnie przyniosło takie skutki, dałam sobie wejść na głowę a później jak zaczynałam to prostować bardzo mu sie to widocznie nie podobało :foch_1:

ale nie chce żebyście myśleli że był złym psem :) to był idealnym.. najlepszym jakiego miałam.. i może jedynym takim którego miałam. czas pokaże.. jednak jak widzę niektóre wasze pociechy to bym najchętniej wkradła się i porwała niektóre psiaki :jezyk_3: :wstydek: :niewka: :placzek:
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: AKORD Olfactus już w nowym domu

Post autor: Aszemi »

Poczekaj spokojnie tak jak pisze Leszek niech maluch podrośnie i wtedy z obecnym doświadczeniem weźmiesz psa albo lepiej suczkę-łatwiejsze w wychowaniu i będzie już dobrze ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ODPOWIEDZ