znalezione w Youtube

Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

znalezione w Youtube

Post autor: Iza i Sławek »

Znalazłem coś takiego w youtube, i od razu, na wstępie oświadczam -zamieszczanie anonimowo takich filmów to s...syństwo !!!
Być może ten ktoś miał dobre intencje, ale na pewno to nie służy dobru rasy
Jest to po prostu opluwanie innych, nie dając im możliwości obrony.
Sławek
http://www.youtube.com/watch?v=cgIZ2Ugu ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: znalezione w Youtube

Post autor: kasiawro »

Sławku szkoda nerwów to już jest w sieci trochę nie ma sensu na nowo rozdmuchiwać bo tylko cieszy to osobę wstawiającą ten film.
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: znalezione w Youtube

Post autor: Iza i Sławek »

Nie widziałem tego wcześniej.
Ale masz rację, szkoda nerwów. Tylko wku...ce jest to, że wstukujesz Ogar Polski i ukazuje się coś takiego
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: znalezione w Youtube

Post autor: miszakai »

http://www.youtube.com/watch?v=OH6lJQMqwuo&feature=fvsr" onclick="window.open(this.href);return false;
A to co za sunia?
Obrazek
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: znalezione w Youtube

Post autor: Danusia »

:mysl_1:
Ostatnio zmieniony piątek 24 lut 2012, 22:03 przez Danusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: znalezione w Youtube

Post autor: kasiawro »

Może I Poszły w Las :mysl_1:
gryfna

Re: znalezione w Youtube

Post autor: gryfna »

Iza i Sławek,
nie ma sensu reagować. To jest facecik, który, owszem, ma wiedzę teoretyczną, bo siedzi całymi dniami w internecie i w nieskończoność wkleja na różnych forach wciąż te same materiały, zdjęcia, obrazki. :tia: Dla rasy nie zrobił nic. I nie zrobi. Ma swoją publiczność na "łowieckim". To właściwe miejsce. Tam toleruje się chamstwo odgórnie. Szkoda czasu i energii.


Dla polepszenia nastroju:

http://www.youtube.com/watch?v=1zB6LKKYGaY&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;

:brawo_1:
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: znalezione w Youtube

Post autor: zybalowie »

Kiedyś skomentowałam ten filmik na youtubie. Komentarz został przez autora skasowany, a w odpowiedzi dostałam komentarz pod swoim własnym kanałem, wskazujący na "ustawę o ochronie praw zwierząt" oraz wiadomość na mail.

Machnęłam ręką, bo jednak kasowanie komentarzy to najlepsza autorecenzja. Gdyby autor miał faktycznie dobre intencje, pozostawiłby miejsce na dyskusję. A tak, wskazuje to po prostu na chęć zaatakowania kogoś i wskazania palcem.

Autora z tego miejsca pozdrawiam - kiedyś wydawało mi się, że jego intencje rozumiem, teraz sądzę, że zupełnie nie. I chyba nie warto tego wątku ciągnąć dalej.
Obrazek
Obrazek
gryfna

Re: znalezione w Youtube

Post autor: gryfna »

Cóż, taki materiał to niezła woda na młyn dla oszołomów. Ogar, który ma wygolone pół łba (niewiadomo po co) do zabiegu korekcji powieki niewątpliwie budzi grozę. Biedna ofiara wiwisekcji tych podłych, nieuczciwych hodowców, co produkują ogary dla kasy....
Ten facet po prostu chce być popularny i opiniotwórczy ;) Taki mały paparazzi.
Gdyby rzeczywiście zależało mu na rasie, walczyłby o jej zdrowie konstruktywnie. A tymczasem nie hoduje, nie wystawia, nie działa. Słychać go wyłącznie na "łowieckim" i czasem na "zielonym" (gdzie ciągle zmienia nicki, bo jest notorycznie banowany za chamstwo) i zazwyczaj nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
No, dobra dość karmy dla trolla.

Pozdrawiam i idę do lasu ;)
ODPOWIEDZ