Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza zamieszkał w Gdańsku!

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza zamieszkał w Gdańsku!

Post autor: kasiawro »

Ogar polski z rodowodem urodzony 23-09-2011 po CHPL
Ojciec: Rektor z Rodu Udry
Matka: Rewia Nadbużańskie Granie
Czeka na odpowiedzialny, kochający dom. Raper jest ciekawskim, wesołym psem potrzebującym opiekuna który poświęci mu czas i uwagę.
Posiada komplet szczepień, jest przyzwyczajony do mieszkania w domu i na dworze, uwielbia towarzystwo innych psów.

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Kasia 695350502
Tomek 607273327
Załączniki
luty 2011 235.jpg
luty 2011 244.jpg
luty 2011 266.jpg
raper.jpg
Ostatnio zmieniony wtorek 12 kwie 2011, 13:06 przez kasiawro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza

Post autor: ania N »

Jaki poważny ogar się z niego zrobił. :fiufiu: Życzymy powodzenia w szukaniu domku. :zgoda:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza

Post autor: bea100 »

A jak z dziećmi? Z kotami? Wiesz coś więcej?
Czy Raper jest aktualnie w hodowli?
A co z Panem Robakiem?
Daj mi smska.

Wiesz, że zrobię co w mojej mocy by pomóc- ale na teraz jestem pod telefonem wyłącznie wieczorami a przy kompie to już wogóle sporadycznie, no tak będzie do połowy marca, że kontakt ze mną żaden/marny póki co :niewka: . Potem to już będzie co innego.
Awatar użytkownika
Jacek74
Posty: 344
Rejestracja: piątek 24 wrz 2010, 20:42
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław/Mirków

Re: Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza

Post autor: Jacek74 »

Po bliższym poznaniu Rapera mogę dodać od siebie, że jest on bardzo rodzinnym, wręcz lgnącym do ludzi psem. Jest bardzo wyrozumiały dla dzieci - 3-letnia dziewczynka, która do niedawna wręcz panicznie bała się psów, teraz chciała go sama prowadzić podczas spaceru. Jest bardzo radosny i żywiołowy - w odróżnieniu od naszego Ruczaja, który charakteryzuje się angielską flegmą, Raper zawsze zrywał się na powitanie każdego z domowników, który wracał do domu albo biegł pod bramę, gdy usłyszał nasz samochód (Ruczaj ogranicza się w takich przypadkach do podniesienia powieki i pomerdania końcówką ogona). Raper na spacerach trzyma się blisko człowieka i chętnie wraca na zawołanie. Jest też dość czujny i sądzę, że może się sprawdzić w roli psa stróżującego (oczywiście w zakresie, w jakim można tego wymagać od ogarów) - w każdym razie potrafi zasygnalizować obecność kogoś obcego na podwórku lub pod drzwiami.
bea100

Re: Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza

Post autor: bea100 »

Kasiu, co z Raperem? Ktoś zainteresowany?

PS Ja próbowałam, ale pan wolał szczeniaczka małego. Na razie nie mam kolejnego pomysłu. Ale zobaczymy...
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza

Post autor: kasiawro »

Raper nadal jest u nas i mamy nadzieję, że trafi na fajny dom.
Jego idolem jest teraz Zagaj, a maskotką do zabawy 3 miesięczna suczka sąsiada ;)
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza

Post autor: agag »

Raper jest faaajny- poznaliśmy się w niedzielę. Bardzo towarzyski i faktycznie zakochany w Zagaju :)/
Awatar użytkownika
MAsop
Posty: 526
Rejestracja: sobota 18 kwie 2009, 14:15
Gadu-Gadu: 0

Re: Ogar Polski Raper Niemczańskie Wzgórza zamieszkał w Gdańsku!

Post autor: MAsop »

pozdrawiamy rapera tez z Gdańska
Obrazek
ODPOWIEDZ