Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Archiwum - Wystawy w 2011 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ZbyszekC »

Proszę nie narzekać na ringi. Z wczorajszego jednego dzisiaj w Toruniu zrobiono by dwa. Nawet Balt nie zauważył kiedy przybiegł :gleba:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
ludwik

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ludwik »

Ania W pisze: Z resztą temat sędziów "pod wpływem" to temat rzeka, a na dodatek nie wiadomo jak go ugryźć...

Myślę że wniosek jest taki, że jeżeli mamy takowe przypuszczenie to najnormalniej trzeba wezwać policję do badania, jest mnóstwo bardzo dobrych sędziów profesjonalnych, ale są tez tacy którzy uważają że mogą sobie pozwolić na wszystko .. i jest to częściowo nasza wina wystawców bo dajemy na to przyzwolenie nie protestując nie wzywając policji i nie zmuszając związku do wyciągania konsekwencji, ciekawy jestem jaki będzie dalszy los pani sędzi...
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: irie »

Co by nie powiedziec, ta klubowka byla wyjatkowa i zostanie w pamieci :mrgreen:

Gratuluje wszystkim uczestnikom, zwyciezcom i prosze fotografow o duzo zdjec :prosze_1: a Danute o pelne wyniki ;) (choc dzis to nawet juz czytac nie mam sily, ale jutro chetnie poogladam ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Iza i Sławek »

Rozmawiałem z gończarzami i z tego co wiem oficjalny protest będzie (jest ?)
A co do dołączenia się do protestu, jestem za, ale....(pomijam fakt, że to była TA SAMA wystawa)
Oceny psów, (gończych) które były oceniane przez panią "k...wa, ja to się na psach nie znam" zostały anulowane. Co w takim razie w z naszymi konkurencjami hodowlanymi ? Uznajemy, że jeszcze wtedy znała sie na psach, czy może uznajemy że w ogóle się nie odbyły ?
(powtórka jest niemożliwa)
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 300
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 16:40

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Ikar »

Z tego co wiem, nie wszystkie oceny zostały anulowane. Powtórzono klasę psów pośrednią i otwartą. Młodzieży i wcześniejszych nie powtarzano.
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Iza i Sławek »

czyli smrodek jeszcze większy niż myślałem :fiufiu:
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: nulka »

no to mała kicha :mrgreen: ,ale i tak Gratulejszyn !!! I najbardziej ogarzej atmosfery zazdraszczamy :jezyk:
Awatar użytkownika
mplonka
Posty: 13
Rejestracja: środa 22 lip 2009, 08:24
Gadu-Gadu: 0

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: mplonka »

Podrzucam troszkę zdjęć - przepraszam - syn rzecz jasna robił zdjęcia głównie tam, gdzie byliśmy z Afektem. Gdzieś tam przewinie się również nasza "GWIAZDA" konkurencji hodowlanych ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiają Płonki z Afektem (http://afekt-hw.freehost.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;)
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ketrin »

Tegoroczna wystawa klubowa była „wyjątkowa” pod każdym względem…

Jednak cieszę się że mile spędziłam czas wśród znajomych i nieznajomych i żałuje tylko że nie wszystkie Ogary mogły się integrować na jednym ośrodku bo wtedy spokojne moglibyśmy wszystko powtórzyć ;)
(na naszym ośrodku wszyscy byśmy się zmieścili)

:piwko:
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Leszek »

Tak na gorąco, w sumie impreza udana, organizacyjnie jednak tak średnio :jezyk_3: , ringi za małe (NA KLUBÓWKĘ) mało informacji, brakowało mi oprawy, omówienia itd.
Dobrze zorganizowane badanie oczu :piwko: (dzięki za to) i jak zawsze wspaniałe, miłe spotkania integracyjne w ośrodku.
Najważniejsze, że większość właścicieli, hodowców traktuje imprezę jako "święto ogarów" gdzie można porozmawiać, wymienić poglądy, nauczyć się czegoś od bardziej doświadczonej osoby i to wszystko w koleżeńskiej atmosferze we wzajemnym szacunku.
Oczywiście zawsze znajdą się osoby dla których ważne jest tylko zwycięstwo i wykorzystają wszelką okazje aby komuś dokopać :zly3: .
Na szczęście są w znikomy zakresie.
Załączniki
DSC08233.JPG
DSC08233.JPG (92.17 KiB) Przejrzano 840 razy
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
ODPOWIEDZ