Młoda suczka u nas miesiac

ludwik

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: ludwik »

My jesteśmy z Żor i nasze ogary też chętnie się spotkają
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: nulka »

Witajcie !

Przeczytałam ten wątek :mysl_1: i tak sobie myślę ,po pierwsze śliczne suniątko :) ,po drugie co powiedzieli weci na to,że tak dużo potrzebuje picia? może być to wina karmy ,może też u Was w mieszkaniu jest dosyć gorąco ,są upały :mysl_1: ,może to być też jakiś objaw i jeżeli wykluczycie czynniki zewnętrzne to trzeba koniecznie zrobić jej badania !Przeczytajcie wątek o zdrowiu ,lepiej dmuchać na zimne i męczyć weta o badania!
Sunia śliczna :happy3: , jeszcze się powtórzę :) życzymy jej zdrówka!Oby wszystkie te dolegliwości ,swędzenie minęło !
Na forum jest sporo podpowiedzi ! Pozdrawiamy i jeszcze raz życzymy ,żeby wszystko się jak najszybciej poukładało !
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: aganowaczek »

Witajcie :zgoda:
Z mojego skromnego doświadczenia: kiedy gryzie po rękach, nogach, twarzy - stanowcze "nie", przerwanie zabawy, odejście od psa. Potem zabawa - jeśli bez gryzienia - smakołyk.
Kiedy sunia warczy, szczeka to najprawdopodobniej chce Was zaprosić do zabawy :-)
Są ogary alergicy - mój Łycar miał łzawiące oczy, jeden wet. stwierdził "lekką entropię, ale jeszcze by nie ciął" :evil: Drugi wet. stwierdził ektropię - "bo mu się obciągają dolne powieki". Dopiero jak trafiłam do pani okulistki z Dąbrowy Górniczej - Klinika Molicki - POLECAM, skończyły się problemy z oczami - Łycar jest uczulony na kurz - serio. Jak za długo nie odkurzam oczy zaczynają łzawić, po odkurzeniu - przestają. Krople oczywiście mam, ale są zupełnie niepotrzebne.
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
sarumanisthari
Posty: 64
Rejestracja: środa 07 lip 2010, 16:36

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: sarumanisthari »

dziekuje wszystkim za odzew i wsparcie,jutro jade do dobrego weta ktory zajmuje sie tylko psami i mieszka niedaleko bo w W-wiu :uff: ,bede informowal co i jak ,jak ktos chce bym odwiedzil go z sunia prosze o namiary bede mial dwa tygodnie wolnego to chetnie sunie "posocjalizuje"
Załączniki
DSC_1954.JPG
DSC_1954.JPG (232.4 KiB) Przejrzano 1373 razy
ludwik

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: ludwik »

sarumanisthari pisze:jak ktos chce bym odwiedzil go z sunia prosze o namiary bede mial dwa tygodnie wolnego to chetnie sunie "posocjalizuje"
My zapraszamy do Żor może Uchaty też się wybierze :D
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: Paula »

Jak będę w domu to zamienię ten wątek na wątek powitalny, ok?

I sądzę, że tutaj już wkleiłeś wystarczająco dużo zdjęć suni żeby można było wyrzucić Świtka z avatarka ;)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: Wilga »

Powitać!

Dołączę się do wszystkich oznajmiających, że sunia piękna. Może w związku "młodocianymi" zachowaniami suni warto abyście się rozejrzeli za jakimś dobrym psim przedszkolem? Pies się wyszaleje pod kontrola a Wy jako właściciele dostaniecie mnóstwo praktycznych wskazówek jak się dogadać z ogarem. Może Hania i AniaRe mogą podpowiedzieć, gdzie takiego przedszkola poszukać u Was.

pozdrawiamy

Bogna i Wilga
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: BasiaM »

ludwik pisze:
sarumanisthari pisze:jak ktos chce bym odwiedzil go z sunia prosze o namiary bede mial dwa tygodnie wolnego to chetnie sunie "posocjalizuje"
My zapraszamy do Żor może Uchaty też się wybierze :D
Uchaty już gotowy :D
Obrazek

Obrazek
KasiaG
Posty: 58
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 13:13

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: KasiaG »

Odnośnie drapania - czy kąpaliście już malucha? Może to uczulenie na detergent?
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Młoda suczka u nas miesiac

Post autor: irie »

Witajcie - sunia jest sliczna :marzyc_2: Jak ma na imie?

Co do alergii - piszesz o wywabianiu moczu octem. A mnie przyszlo do glowy, ze ocet octem, ale moze psiak zle reaguje na jakis srodek chemiczny, ktorego uzywacie do sprzatania, chocby podlog?
Obrazek
ODPOWIEDZ