MWPR, Łódź, 10-11 maja 2014 r. – CACIB

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: qzia »

Pani sędzia wielokrotnie w dyskusji ze mną powoływała się na wzorzec. Ale ja i tak twardo twierdziłam, że będę hodować chude ogary. Kuba nie dyskutował tylko wzruszył ramionami i powiedział, że to przecież tylko WW, Zw. Klubu i Polski. Aż z ciekawości zaglądnęłam do wzorca. :gleba: :gleba:
Na koniec powiem, że niesmaczne to było to co Pani sędzia mówiła niektórym wystawcom. :niewka: Ale to pewnie z powodu empatii dla ich psów.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: Ania W »

qzia pisze: Ale to pewnie z powodu empatii dla ich psów.
Psom to chyba wszystko jedno w takich sytuacjach...ważniejsza byłaby empatia wobec wystawcy ;)
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: weszynoska »

Pamiętam, że z powodu komentarzy sędziny na ringu gończych co do jednej z suczek GP ode mnie mało sprawy sądowej nie miałam :gleba:

Na swojej pierwszej wystawie w klasie młodzieży sunia dostała ustny komentarz , że takiej maszkary zupełnie nie powinna na ring wyprowadzać ( mówiła do wrażliwej nastolatki) że musiał ja ktos oszukać bo to nie GP tylko pinczer same wady itp....i dostała chyba dobrą albo dostateczną...

Nie wyobrażacie sobie reakcji ojca....oczywiście do mnie :zly2:
Załączniki
15.11 028.jpg
15.11 028.jpg (57 KiB) Przejrzano 1184 razy
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: aganowaczek »

Ech...
Ja mówię - Alleluja i do przodu! Nie przejmować się i robić swoje :piwko:
Gratulacje dla Wszystkich!
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: qzia »

Ja tam się wcale nie przejmuje. :happy3: :happy3: Kocham Zbysia i kluskę Aronię :marzyc: :marzyc: i wolę ich żeberka niż tłuste boczki. ;) ;) I nikt mnie nie przekona, że pies gończy, który ma na polowaniu cały dzień biegać powinien być wielki, ciężki i tłusty. :niewka: :niewka:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: qzia »

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/34 ... a-material" onclick="window.open(this.href);return false;
Polecam zdjęcia 38 i 32. :mrgreen: :mrgreen: Moje małe gwiazdki. :happy3:
Awatar użytkownika
iwonka1
Posty: 174
Rejestracja: sobota 07 kwie 2012, 21:26
Gadu-Gadu: 0

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: iwonka1 »

To moje Ragusisko w takim razie jest śliczne skoro tylko nieco to albo nieco tamto ;) Ja jakoś nie doczytałam przed wystawą, że tej pani się ludzie obawiają bo pewnie byśmy nie pojechali. Dla mnie była bardzo miła, Ragusa wymiziała po ocenie. Pan asystent sprawdzający zęby też sympatyczny, świetnie sobie radził -sam grzebał w ogarzym pysku :mrgreen: Po Drzonkowie to akurat do organizacji tej wystawy i podejścia sędziego nie mam zastrzeżeń.
Zdjęcia mam tylko telefoniczne ale wieczorkiem coś może wkleimy.
Awatar użytkownika
iwonka1
Posty: 174
Rejestracja: sobota 07 kwie 2012, 21:26
Gadu-Gadu: 0

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: iwonka1 »

Nasza fotorelacja - klasa otwarta.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: Ania W »

iwonka1 pisze: Ja jakoś nie doczytałam przed wystawą, że tej pani się ludzie obawiają bo pewnie byśmy nie pojechali.
To raczej nie o obawę chodzi ;) Jakby się ktoś tak bardzo bał to pewnie by w ogóle nie pojechał do tej osoby - jakiś wybór jednak jest ;) Ja mam taki podział : są sędziowie, do których jeździ się z przyjemnością zawsze, nawet jeżeli nasz pies nie wraca obsypany tytułami, tacy do których szkoda mi czasu i pieniędzy na jazdę (spacer z psem w lesie jest lepszym sposobem na spożytkowanie wolnego)i tacy, po których nie do końca wiadomo czego się spodziewać w danym momencie.
Najważniejsze, żeby grupa wsparcia poza ringiem zawsze była gotowa na przeprowadzenie terapii grupowej, gdy wystawca nowicjusz usłyszy, że w sumie to ma psa "do uśpienia"...albo pinczera zamiast gończego ;)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź 10.05.2014

Post autor: hania »

weszynoska pisze: Na swojej pierwszej wystawie w klasie młodzieży sunia dostała ustny komentarz , że takiej maszkary zupełnie nie powinna na ring wyprowadzać ( mówiła do wrażliwej nastolatki) że musiał ja ktos oszukać bo to nie GP tylko pinczer same wady itp....i dostała chyba dobrą albo dostateczną...
No właśnie taka kulturę i empatię miałam na myśli ;)
iwonka1 pisze: Ja jakoś nie doczytałam przed wystawą, że tej pani się ludzie obawiają bo pewnie byśmy nie pojechali.
To raczej nie jest kwestia obaw bo czego tu się bać tylko sensu jazdy do pewnych sędziów jak nie ma z tego przyjemności (i nie chodzi o przyjemność=wygrywanie).
ODPOWIEDZ