XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Archiwum - Wystawy w 2010 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: BasiaM »

Basia pisze:Basiu a masz wogóle jakiś opis w karacie ocen, czy tylko samą ocenę? Sędzia powidział co konkretnie mu się nie podoba i co z Uchatym jest nie tak, że uważa, że nie jest ogarem?

Swoją drogą ten sędzia został moim idolem :gleba:
W karcie oceny mamy wpisane

"dyskwalifikacja" ( i skreślone ) za tym.... "pies odpowiadający w niewielkim stopniu wzorcowi, nerwowy, nie pozwala sprawdzić uzębienia i jąder. pies."

Cała karta oceny jest pokreślona, z opisem włącznie.
Najlepsze jest to, że zęby sędzia obejrzał dokładnie :!: Powiedział " ma wszystkie, ładne dziękuję"
Jak przyszło do oglądania jajek to machnął ręką i powiedział "dyskwalifikacja" a dlaczego ?
" bo pies ma dać się cały obmacać" - dodam, że sędzia nawet nie dotknął mojego psa :niewka:

Potem zapytał z jakiego oddziału jestem ... odpowiedziałam to zaczęło się kręcenie nosem, machnął ręką i powiedział, że nic z tego nie będzie a jak mi się chce to mam sobie z psem ćwiczyć.( cokolwiek to znaczy :zdziw_4: )

Po nas wychodził ludwik z Dusią i sędzia ludwikowi właśnie powiedział, że Uchaty napadł na niego i chciał ugryźć .... że powinniśmy psa ostrzyc bo co on ma za sierść :zdziw_4: i że to dziki pies jest i mu się nie podoba i z niego nic nie będzie :zdziw_4:
Natomiast właścicielka urocza jest i dał jej ocene dostateczną .

Ja kompletnie się nie przejmuję :gleba:
Miałam niezły ubaw i wkońcu ktoś mi uświadomił, że mam dzikusa w domu a nie ogara :gleba:
Poza tym przez takie "historie" człowiekowi otwierają się oczy na wiele spraw ... na wystawy i sędziów również :zdziw_4:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 04 paź 2010, 16:46 przez BasiaM, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: hania »

Basia pisze: Swoją drogą ten sędzia został moim idolem :gleba:
Moim jest już od jakiegoś czasu.
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 443
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2009, 11:23
Gadu-Gadu: 3582961
Lokalizacja: Warszawa

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: Basia »

hania pisze:
Basia pisze: Swoją drogą ten sędzia został moim idolem :gleba:
Moim jest już od jakiegoś czasu.
Czyli jak rozumiem u tego Pana to standard, a nie "gorszy dzień"?
Pozdrawiamy,
Basia i Zuzia
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: kasiawro »

Basia pisze:
hania pisze:
Basia pisze: Swoją drogą ten sędzia został moim idolem :gleba:
Moim jest już od jakiegoś czasu.
Czyli jak rozumiem u tego Pana to standard, a nie "gorszy dzień"?
A pamiętacie Strzelce Opolskie rok temu - przecież tez tak wesoło było :D
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: hania »

Basia pisze:
hania pisze:
Basia pisze: Swoją drogą ten sędzia został moim idolem :gleba:
Moim jest już od jakiegoś czasu.
Czyli jak rozumiem u tego Pana to standard, a nie "gorszy dzień"?
Tja...
Ja u niego byłam w Lublinie. Mogę już źle pamiętać, ale pierwsza suka w młodzieży dostała CWC, druga Zw.Mł a trzecia wybitnie obiecującą. Cwał na wejście dostał NPwR a potem wylądował razem z psem weteranem na porównaniu o najlepszą sukę. No i pytania które sędzia mi zadał po wejściu na ring "z jakiej hodowli, z jakiego oddziału, czy ma coś wspólnego z hodowlą x". Dobrze, że mogłam mu powiedzieć "z mojej, z mojego ulubionego, nic" :jezyk: . Ciągle latałam do niego z kartami ocen żeby poprawili to co wpisali.
ludwik

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: ludwik »

hania pisze: Tja...
Ja u niego byłam w Lublinie. Mogę już źle pamiętać, ale pierwsza suka w młodzieży dostała CWC, druga Zw.Mł a trzecia wybitnie obiecującą. Cwał na wejście dostał NPwR a potem wylądował razem z psem weteranem na porównaniu o najlepszą sukę. No i pytania które sędzia mi zadał po wejściu na ring "z jakiej hodowli, z jakiego oddziału, czy ma coś wspólnego z hodowlą x". Dobrze, że mogłam mu powiedzieć "z mojej, z mojego ulubionego, nic" :jezyk: . Ciągle latałam do niego z kartami ocen żeby poprawili to co wpisali.
My jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z pracy sędziego ugraliśmy więcej niż marzyliśmy aczkolwiek teraz już wiem że koło nosa przeszedł mi użytek i weteran :jezyk:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: ania N »

Ale się uśmiałam z tego wątku :gleba: :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: Aszemi »

Niezła jazda i dodam że chętnie kiedyś pojawię się na ringu tego sędziego może też mnie oceni :D
Basiu a Ty następnym razem mini i szpilki to i doskonała sie trafi za idealne kontowanie :gleba:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ludwik

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: ludwik »

BasiaM miała szpilki i mini ale górę miała zakrytą i nie można było ocenić proporcji :-P no i zębów nie pokazywała więc nie wiadomo czy ma p1 :-P
ludwik

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: ludwik »

a tak na poważnie to ja pełen szacun dla Basi za klasę i opanowanie w ringu, podejrzewam że większość z nas wdało by się w dyskusję po kilku zdaniach usłyszanych a Basia była ponad tym :D dla mnie była wielka :-)
ODPOWIEDZ