MA DOM- Skierka Poszły w Las

bea100

Re: Roczna suczka Skierka Poszły w Las

Post autor: bea100 »

Wpadam poinformować, że decyzja zapadła. Skierusia w sobotę pojedzie z nami na wizytę do nowej super opiekunki i będzie to ich pierwszy dzień razem :P Potem będzie tydzień urlopowy- tylko razem. A potem za jakiś czas szkółka itd. Renata jest zainteresowana spacerami wspólnymi itd. Oczywiście - stały kontakt. Jestem spokojna.
No jednym słowem- myślę, że to będzie wspaniała i szczęśliwa razem i nierozłączna para :!:

Renata nas tu czyta, namawiam ją na zalogowanie i zostanie tu na czekoladzie z nami :zgoda:

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Waszystkim zaangażowanym w szukanie dla Skierki domku. Dziękuję kochani, Danusi, Ludwikowi, Wigro i wielu, wielu innym, których tu nie sposób wymienić :szacun_1:
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: KasiaR »

Radosne wieści :happy3: oby wszystko szczęsliwie sie dziewczynom układało, a Tobie Beatko zeby było coraz lżej na sercu :silacz:
bea100

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: bea100 »

Będzie jeśli będę wiedziała, że są razem szczęśliwe i że się pokochały :P .
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: Ola i Dunaj »

No i pięknie :) będzie dobrze ! Tobie, Beato spadnie kamień z serca a p. Renata zyska oddaną towarzyszkę. Fajnie by było gdyby zagościła u nas na stałe razem ze Skierką :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Beatko, nie martw się, na pewno będą razem szczęśliwe i pokochają się. Jak można nie pokochać takiego kochanego ogarka ;) :marzyc_2:
Pozdrowienia od nas i Nutki, także dla nowej opiekunki Skiereczki i jej ogareczki :) :happy3:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: kwadra »

Dobrze ze skierka ma juz domek, trzymamy kciuki zeby im sie poukladalo tak jak obie sobie wymarza :silacz: :silacz:
be the person your dog thinks you are
bea100

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: bea100 »

Od wczoraj "obie dziewczyny" już razem :marzyc_2:
Niech im się szczęśliwie wiedzie. Samych pięknych dni razem kochane moje :marzyc:

...i zapraszamy do nas tutaj ( a wiem, że Renata nas czyta z zapałem od paru ładnych dni (także zamiast pracować ;) :lol: )
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: BasiaM »

Życzymy szczęśliwego życia Skierusi a Renacie samych radości z tak uroczej ogarzej damy :piwko:
Czekamy na relację .... a może nawet na bloga Skierki :prosze_1: :prosze_1: :prosze_1: :prosze_1:
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: bea100 »

....od wczoraj i na ten moment no nie jest dobrze...Renata ma odczyn alergiczny :( zaczęło się od oczu....jeszcze czekamy z dalszymi decyzjami... :(
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: MA DOM- Skierka Poszły w Las

Post autor: aganowaczek »

Ojej :placzek:
Trzymam kciuki za Panią Renatę i Skierkę. Wiem, że z alergiami czasem jest bardzo kiepsko, ale czasem - i za to trzymam kciuki - jest tak, że po paru dniach organizm się przyzwyczaja do "odczynu alergicznego" i dochodzi do siebie. Miałam tak wielokrotnie z alergiami pokarmowymi dziecka, a mężowi mojej przyjaciółki jak przyjechali do nas też zaczęły oczy łzawić na Łycarka - a po paru godzinach przeszło.
Tak więc mam nadzieję, że i u Pani Renaty też tak będzie :prosze_1:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

ODPOWIEDZ