ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Metody szkoleń, technika, kursy...
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: hania »

Na początku października ruszamy z kursem dla grupy maluchów.

Przedszkole dla szczeniąt to kurs przeznaczony dla szczeniąt, które w momencie rozpoczęcia kursu nie ukończyły 5go miesiąca życia. Podstawowe założenia tego kursu to: socjalizacja, zabawa, szkolenie, budowanie więzi z opiekunem oraz edukacja opiekuna psa.
Celem zajęć jest wyrobienie dobrych nawyków u opiekuna i psa, budowanie dobrego kontaktu z przewodnikiem, przekazanie opiekunom wiedzy niezbędnej do wychowania spokojnego, odważnego, posłusznego psa. W najistotniejszym dla dalszego rozwoju psa okresie socjalizacji pokazujemy mu, jak różnorodny i miły jest otaczający świat, że od opiekuna zawsze może oczekiwać pomocy, że są inne, małe i duże, ale zawsze miłe psy, które uczą maluchy komunikacji między psami, że biegające dzieci, rowery, deskorolki, parasolki i wózki inwalidzkie są niegroźne, że zabawa z innym szczeniakiem jest super, że zawsze warto wracać do opiekuna.. Że jak pan poprosi, trzeba wypluć znalezioną kość, bo nagroda będzie wspaniała... Aby maluchy mogły ćwiczyć także bez ukończenia cyklu szczepień, w razie potrzeby nasze zajęcia odbywają się w bezpiecznym otoczeniu, na terenie, na który wstęp maja tylko zdrowe, zaszczepione psy.

Na kurs składa się:
16 godzinnych spotkań grupowych, 2 spotkania wykładowe oraz 1 godzina pracy indywidualnej z instruktorem do dowolnego wykorzystania przez kursantów: na naukę dodatkowych umiejętności, eliminację zachowań problemowych lub np. nadrobienie nieobecności.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: hania »

Kolejny kurs szczeniaczkowy rozpoczyna się spotkaniem organizacyjnym w najbliższą sobotę.
Chętnych zapraszamy :)

olfactus1@poczta.onet.pl
yulma@tlen.pl
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: hania »

Parę fotek ze szczeniaczkowa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: kasiawro »

bulterierek jest boski :marzyc_2:
Napisz Hania co to za ogry są proszę.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: hania »

Bulterierek miniaturowy - Vegas - jest boooska naprawdę. Elemelek też tak uważa.
Ogarki to Natenczas - na tych fotkach mało widoczny i Igraszka.
bea100

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: bea100 »

Super, że maluchy się uczą. Są kapitalne na tych zdjęciach, wszystkie :marzyc: .
Fajnie, że dwa ogareczki uczęszczają razem na zajęcia :brawo_1:

PS Dziękuję Haniu za zdjęcia małej. Mam nadzieję, że Igraszka jest pilną uczennicą :marzyc_2:
Czy mogę jej któreś zdjęcie (one są z podpisem strony) porwać na swoją stronę internetową? Chciałabym wkleić zdjęcie ogarka uczącego się w przedszkolu...
Ostatnio zmieniony piątek 11 lut 2011, 12:43 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: kasiawro »

o matko to Elemelek :shock: teraz dopatrzyłam się, ze to chłopak - byłam pewna że to Szyszol się bawi z Vegas.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: hania »

Nie dziwię się - ja ciągle jak patrzę na Vegas to przeżywam szok, że jest taka malutka - jestem przyzwyczajona do innego rozmiaru szczeniaka bulla :gleba:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: qzia »

A kiedy będzie następna edycja szczeniaczkowa? Mamy 2 maluszki chętne do chodzenia.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: ALTO - nowy kurs szczeniaczkowa w Warszawie

Post autor: Asiun »

Ale fajne zdjęcia :) Klucha (znaczy Cavo :jezyk: ) świetnie się dobrała kolorystycznie z "narzeczoną" - będą śliczne blenki :gleba:
Obrazek
ODPOWIEDZ