Korek całkiem Liliowy ;)

Awatar użytkownika
martaimicho
Posty: 323
Rejestracja: wtorek 24 sie 2010, 07:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: martaimicho »

tak mnie na sentymenta wzięło...Korku,hop hop :hi_1: ..przeglądałam Wasze foty z początków...ło matko jak ten czas poleciał..nasze maluchy już takie troszkę większe,,jak i kiedy??się pytam? :gleba:

moje dziś po lesie tak szalało,że aż żem w szoku była jak z niego wyścigówa :silacz:
buziaki
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: zybalowie »

No ja też się domagam Korka :-)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: EiMI »

Jotka pisze:
hania pisze:A może ten pasztet go zaatakował i biedny Korek tylko się bronił?

Z ust mi to wyjęłaś :gleba: :gleba: . Trudno w sumie znaleźć bardziej agresywną istotę, niż ten pasztet. Korek zresztą od początku patrzył nań bardzo podejrzliwie :gleba: .

Taaa, mistrzowie spojrzeń. Najgorsze, że wiem, znam, a i tak czuję się zupełnie bezradna, jak widzę te maślane ślepia, przylepione do głowy uszka i podkulony ogonek...
Jak tu ograniczyć lęk przed burzą i grzmotami, hę? Bo ostatnio mamy po pięć nawałnic na dobę...

Cofnęłam się, dla odświeżenia pamięci... i tak mi do głowy przyszło : Jak ograniczyć lęk...? Pasztetem ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: zybalowie »

Obrazek

Korek, wracaj!
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: zybalowie »

Korek, korek, gdzie jesteś?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Kochani, odzywam się po kilku latach. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, zatem po prostu kajam się i przepraszam. Widzę, że parę osób znajomych dalej produkuje regularnie wpisy blogowe, niniejszym pozdrawiam!
Korek żyw, zdrów i ma się wyśmienicie. Jest nobliwym dżentelmenem w sile wieku, masywna klata z krawatką, puchaty, dorodny ogon i to wierne, jedyne w swoim rodzaju spojrzenie!... Bardzo często zdarza mi się na spacerze spotkać osobę, która idzie, patrząc przed siebie, nagle łapie wzrok Korka i patrzy się, jak zahipnotyzowana, aż w końcu słaniając się i uśmiechając mija, zwykle mówiąc coś miłego - że ach, jaki piękny pies, jaka to rasa, ach, jak on patrzy!

Korek jest ucieleśnieniem spokoju. Niezależnie od tego, czy jest sam w domu, czy też jest ktoś z nas - głównie wyleguje się w ulubionych miejscach. Ma swoje rytuały i bardzo ich pilnuje. Na przykład zawsze wyczuwa, kiedy (po wysłaniu rodziny w świat zewnętrzny) robię pierwszą, poranną kawę i siadam na pół godziny z gazetą. Zawsze wtedy słyszę to powolne człapanie i nadciąga Koreczek, straszliwie zaspany. Wita się kulturalnie, a następnie pada jak ścięty. I śpi dalej :)
Szalenie wygrzeczniał. Nie ma mowy o zwiewaniu na spacerach. Owszem, nie da się ukryć, że przywołany - bywa, węszy jeszcze dwie minuty ("za chwilkę, matka, momencik, tu jeszcze trzy okruszki, sama rozumiesz!"). Ale przybiega zawsze. Mój kochany, najwierniejszy przyjaciel.

Nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć innego psa, niż ogar :marzyc_2:
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

A oto i on, w pełnej krasie:

Obrazek
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Jotka
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 19:36

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Jotka »

Obrazek
Korek ;) viewtopic.php?f=5&t=1058" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: Ania W »

Krasa w tym rozmiarze fotki raczej niepełna. ;)
Więcej fotek przystojniaka :dawaj:
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Korek całkiem Liliowy ;)

Post autor: BasiaM »

No, no :fiufiu: kawał Pana Psa :marzyc_2:
Uchaty i Coda pozdrawiają :hi_1:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ