Sprzedam ogara

Michał
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 03 paź 2010, 20:28

Sprzedam ogara

Post autor: Michał »

18 miesięczny,rodowodowy,bardzo ładny .Tanio w dobre ręce . Okolice Warszawy ,Ożarów Maz.
tel. 503 07 93 97.Hodowla Nowogary
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Sprzedam ogara

Post autor: Aszemi »

A coś więcej :?:
Zdjęcia, nazwa bo rozumiem że Nowogary to przydomek, płeć , opis charakteru itd
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Liszka
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 19 sty 2010, 20:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warmia

Re: Sprzedam ogara

Post autor: Liszka »

Michał
nie zwlekaj jak kobieta prosi o szczegóły, przez telefon opowiesz jak wygląda?
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Sprzedam ogara

Post autor: aganowaczek »

Proszę o więcej informacji i zdjęcia
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: Sprzedam ogara

Post autor: kwadra »

cos sie stało ze taka decyzja?
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Sprzedam ogara

Post autor: weszynoska »

czy ktos zna finał tej historii???
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Sprzedam ogara

Post autor: miszakai »

kwadra pisze:cos sie stało ze taka decyzja?
Jak ja lubię takie pytania :zly1: Ogar szukał/szuka domu i trzeba go znaleźć. Myślę, że krucjata nawracająca na zmianę decyzji przy takim stopniu znajomości osoby ogałaszającej efektu nie przyniesie. Wiadomo co z psem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sprzedam ogara

Post autor: Ania W »

Nie odebrałam tego jako krucjaty...
Dla mnie to bardzo ważne pytanie, bo jeżeli miałabym się włączyć w szukanie temu psu domu to chciałabym wiedzieć czy :
a) zmieniła się sytuacja rodzinna i nie ma to związku z psem.
b) ma to związkiem z psem a jeżeli tak to o co chodzi - problemy z zachowaniem (w tym relacje z dziećmi), czystością, zdrowiem....

Prawdę mówiąc jeżeli tego nie wiem to zwyczajnie nie odsyłam do takich ludzi, bo uważam, że skoro ktoś nie zadał sobie minimum trudu żeby napisać kilka słów więcej o psie niż to, że ładny i tani to widocznie mu nie zależy...

I nie widzę też sensu w zadawniu pytań skoro przez 2 miesiące ktoś nie udzielił odpowiedzi na poprzednie...
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Sprzedam ogara

Post autor: miszakai »

Ja na forum nie napisałabym o przyczynach a jeśli już to właśnie z przyczyn rodzinnych co niczego nie tłumaczy. Każdy ma inne standardy, każdy psa postrzega inaczej - opisany jako kłopotliwy może być kłopotliwy bo np. sika na tuje...Był podany telefon; w rozmowie telefonicznej z konkretną osobą można zapytać ale ma to inny wydźwięk - dzwonię więc się interesuję i wtedy pytanie nie skąd decyzja tylko jaki jest pies i czy problem leży w jego charakterze czy w obiektywnie zaistniałej sytuacji...W ogłoszeniu nie trzeba nic poza telefonem, zdjęciem...
Podanie jakiegokolwiek konkretu na forum skutkuje tym co hania ostatnio wrzuciła w śmieszności o prawdzie o forum:
sama się nacięłam szukając domu dla kota koleżanki: słowo alergia - konkret a w odpowiedzi: doświadczenia osób z alergią, sukcesy w pokonaniu alergii, deklaracje, że powód błahy i że ja bym nigdy nie oddał/a itd. Czy to coś da? Myślicie, ze osoba ogłaszająca przeczyta i pomyśli hmmm...może jeszcze to przemyślę?...Ona ma bliskich wokół siebie a często w dwóch zdaniach nawet sytuacji związanej z alergią nie da się opisać, bo wiąże się z rodzinną itp itd.
Ania W pisze:I nie widzę też sensu w zadawniu pytań skoro przez 2 miesiące ktoś nie udzielił odpowiedzi na poprzednie...
Może nie udzielił bo ktoś zadzwonił i sprawa załatwiona a może się wycofał?...Nie wiemy tego a pytanie jaki był finał do forumowiczów bo może ktoś coś wie/słyszał?...Raczej osoba ogłaszająca, która nie jest stałym bywalcem nie zajrzy a ktoś może wie jak się potoczyła historia. I tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Sprzedam ogara

Post autor: miszakai »

Ania W pisze:skoro ktoś nie zadał sobie minimum trudu żeby napisać kilka słów więcej o psie niż to, że ładny i tani to widocznie mu nie zależy...
No i nie ferowałabym tak łatwo sądów, że komuś nie zależy...Może właśnie bardziej?...To chyba nie chodzi o zadanie trudu tylko jak widać z odmiennych naszych zdań od podejścia, usposobienia, obycia z netem itd. a wystraszyć kogoś łatwo...
Obrazek
ODPOWIEDZ