Leszno, 27.02.2011 r. – Wystawa Championów !!!

Archiwum - Wystawy w 2011 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 205
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 14:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dobrzyca

Re: Leszno, 27.02.2011 r. – Wystawa Championów !!!

Post autor: Jacek »

mimo , kłopotów gratulacje dla braciszka i wytrwałej Pani :brawo_1: . Czesanie przez 2 godziny? Na walentynkowej w Bydgoszczy pańcia jedna czesała nawet w trakcie oceny podczas finałów!!! :o
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Leszno, 27.02.2011 r. – Wystawa Championów !!!

Post autor: ania N »

Hej :hi_1:
Widzę że macie ten sam problem co my. Niestety teraz Fiord sobie zakodował że na ring wychodzi się walczyć - dosłownie. Co ciekawe objawia mu się to głównie na widok samców ogarów, wychodzi więc do porównania rozglądając się za potencjalnym wrogiem :zly3: Na ostatniej wystawie też usłyszałam z tłumu że to bardzo "energiczny" pies. :wow_3:
Powód pewnie podobny - brak socjalizacji z innymi psami - no ale niestety u nas nie udało nam się znaleźć żadnego przyjaciela psa, co najwyżej sunie się trafiały. :niewka:
Na co dzień nie mam żadnych problemów z Fiordem, nie atakuje innych psów, mijamy się na ulicy obojętnie a jak któryś na niego szczeka nie zwraca na to uwagi :niewka:
Ale jak wychodzi na ring - diabeł wcielony :zly2: :wstydek: Przydałby się taki ring treningowy z różnymi psami - no ale u nas jest to duży problem. Wybiegów dla psów też nie ma, a tam gdzie ludzie zazwyczaj spuszczają swoje psy - dla nas za blisko ulicy. :placzek:

Na razie będziemy próbować socjalizować go z młodym owczarkiem - psem mojego brata. Przydałby mu się jakiś kolega pies do towarzystwa. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Leszno, 27.02.2011 r. – Wystawa Championów !!!

Post autor: Aszemi »

Gratulacje za determinację : ;) a co do czesania- kukiełek itd to właśnie dlatego my mamy ogary :silacz:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
bron
Posty: 109
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2010, 14:25
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kąkolewo/Leszno

Re: Leszno, 27.02.2011 r. – Wystawa Championów !!!

Post autor: bron »

Dołączamy się do gratulacji dla Wiernego i jego Pani. Świetnie się spisaliście!
Byliśmy z Chyżym na widowni, szukaliśmy ogarzej reprezentacji, ale niestety przed prezentacją nie udało nam się Was namierzyć w kukiełkowym tłumie, a zaraz po Waszym występie musieliśmy pędzić na proszony obiad. Może na następnej wystawie uda nam się podać łapę. :zgoda:
Wklejamy kilka fotek - niestety kiepskiej jakości, ale zawsze to jakaś pamiątka...
Załączniki
IMG_1407.JPG
IMG_1407.JPG (264.36 KiB) Przejrzano 444 razy
IMG_1414.JPG
IMG_1414.JPG (212.64 KiB) Przejrzano 445 razy
IMG_1415.JPG
IMG_1415.JPG (276.56 KiB) Przejrzano 444 razy
IMG_1417.JPG
IMG_1417.JPG (306.33 KiB) Przejrzano 446 razy
Ja tu tylko podziwiam.. :)
Ja tu tylko podziwiam.. :)
IMG_1421.JPG (292.09 KiB) Przejrzano 447 razy
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Leszno, 27.02.2011 r. – Wystawa Championów !!!

Post autor: irie »

Wierny wpatrzony w sedziego, jak zaczarowany ;)

Gratulacje! :piwko:
Obrazek
ODPOWIEDZ