PRZECZYTANE-polecone...

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: dorob62 »

Taki oto wątek.... do poczytania i pogadania.. i pomyślenia...
http://pies.onet.pl/16187,13,16,przekle ... tykul.html
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
bea100

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: bea100 »

O czym tu gadać- wszystko prawda. A i tak bardzo łagodnie napisana.
Awatar użytkownika
jut
Posty: 72
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 13:17
Gadu-Gadu: 0

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: jut »

Mam koleżankę lek. weterynarii, która uważa, że powinny być jakieś uprawnienia do zdobycia albo testy psychologiczne do przejścia aby można było wziaść pod opiekę zwierzę. Pomysł choć nie do zrealizowania to piękny...
"......trochę człowieka i technika się gubi......"
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: carmen »

Polska to jest taki dziwny kraj, że takich nienormalnych zachowań ludzkich za nic się nie da wykorzenic... nie wiem dlaczego nie powstają jakieś prawne rozwiązania systemowe... to chyba kwestia edukacji - jest społeczne przyzwolenie. :niewka:

Troszkę się zmienia ale to bedzie bardzo długi proces.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
bea100

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: bea100 »

Jan Zamoyski- "Zawsze takie Rzeczypospolite będą, jakie ich młodzieży chowanie". Kropka.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: dorob62 »

Nie polecam... ale w sumie można zajrzeć (kto ma jeszcze chęć i siłę :jezyk_3: .. na "zielone" na wątek: "Dlaczego właściciele OP nie chcą aby był on psem myśliwskim?". Po odsączeniu ewidentnego braku kultury niektórych "dyskutantów" nawet da się przeczytać. Mnie rozbawił:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: Ania W »

jut pisze:Mam koleżankę lek. weterynarii, która uważa, że powinny być jakieś uprawnienia do zdobycia albo testy psychologiczne do przejścia aby można było wziaść pod opiekę zwierzę. Pomysł choć nie do zrealizowania to piękny...
Ja bym poszła nawet o krok dalej - moim zdaniem testy psychiczne powinni przechodzić wszyscy , którzy chcą mieć broń , dziecko i zwierzę .
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: dorob62 »

Ja bym poszła nawet o krok dalej - moim zdaniem testy psychiczne powinni przechodzić wszyscy , którzy chcą mieć broń , dziecko i zwierzę .
JESTEM ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: kasiawro »

Ania W pisze: Ja bym poszła nawet o krok dalej - moim zdaniem testy psychiczne powinni przechodzić wszyscy , którzy chcą mieć broń , dziecko i zwierzę .
Aniu za każdym razem to powtarzam!!! a na dzieci szczególnie bo ja widze tym nie odpowiedzialne mamusie - gotuję się
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: Aszemi »

Mając dwójkę dzieci też się pod tym podpisuję :!: Mało tego powinno być szkolenie obowiązkowe przygotowujące oboje rodziców i ciągłe warsztaty z życia w rodzinie- w tym porady odnośnie dzieci ale i partnera ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ODPOWIEDZ