PRZECZYTANE-polecone...

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: dorob62 »

Dziewczyny wiem że offf ale lejecie miód na moje serce:):)
Ostatnio napisałam pisma.. oficjalne do rożnych ważnych ludzi w tym kraju w tej sprawie:)Żeby edukować młodzież, młodych rodziców. OBOWIĄZKOWO!!!!!!
Na razie cisza:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: Aszemi »

Myślę że to ciężka sprawa do wykonania ale z pewnością warto próbować :szacun_1:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: dorob62 »

pwlkpsnk
Czytałam "zielone" JESTEŚ WIELKI…:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: carmen »

Staram się na zielonym nie wypowiadac, bo po co... noi do kogo? przecież gończa_bieda czy Piotrek czy Kynegos robią to specjalnie... Szycie i prócie w kółko jednego i tego samego jakby naprawdę się im nudziło. Może faktycznie nie mają już o czym tam pisac to robi się temat zastępczy... Pierwsze gończa_biega pisze, że ogar się do niczego nie nadaje poza wyglądaniem w ogródku, później dziwi się, że ktoś nie chce polowac z ogarem a tutaj na forum znowu publicznie obśmiewa ogary. Pisałam do nich wczesniej PW (pisałam też do Oltera, Duku czy Tanisa) bo naprawdę chciałam się dogadac i liczyłam, że sytuacja się ustabilizuje. Skoro paroktornie się próbuje a ktoś NIE MA CHECI się dogadac to po co... mamy wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia na tym forum na którym nie wpiera się nic nikomu na chama.
W ogóle to jestem zażenowana, ze moderatorzy zostawili wypowiedzi Kynegosa - obrzydliwe wulgarne wypowiedzi. Tanis, Airgiala czy Dominika ostatnio nie zaglądają - pewnie jeszcze nie widzieli, to się niemiło zdziwią tym co zastaną. W ogóle żałuję, że tyle energii przez ponad rok wkładałam w tamto forum - taka nauczka na dalszą drogę. Miłościwie Panujący... pożal się Boże...
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: Aszemi »

Ano właśnie smutna prawda... że chamskie posty wiszą a Twój został zmoderowany jako nie na temat... ech :niewka:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: Ania W »

A ja myślę że nie ma co rozstrząsać na tym forum tego co jest na tamtym.
Po co? Każdy kto bywa widzi...
Myślę, że trzeba robić swoje i już -niezależnie od tego czy wbrew wszystkiemu poluje się z ogarem czy pracuje z nim w dogoterapii. Jeżeli jest dobry to nikomu nic do tego - pies i jego opiekun sami wystawiają sobie świadectwo.
Opisywanie tu tego co jest na zielonym nie zmieni sytuacji a po prostu wygląda na (tylko nie zrozumcie mnie źle) użalanie się jakie te biedne ogary są gnębione.
Mnie opinie niektórych osób nie są w stanie urazić - nawet nie dlatego że ich nie szanuję czy też nie są rzeczowe, tylko dlatego że na pewne tematy mam swoje zdanie, już dość mocno ugruntowane i często poparte wiedzą lub doświadczeniem. Oczywiście zawsze mogę je zmienić ;)
Inne z racji na formę też nie odbieram personalnie, bo się nie zniżam do pewnego poziomu.
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: agag »

Popieram Aniu. Ja sobie obiecałam, że nie dam się sprowokować i wciągnąć w bezsensowne dyskusje :nunu: . Mam swoje zdanie i jedynie rzeczowe argumenty, przedstawione w odpowiedni sposób mogą spowodować, że je zmienię.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: Ania W »

Ja tam się trochę daję :cwaniak:
Ale generalnie pisanie o jednym forum na drugim mi nie leży (tak samo jak powoływanie się na zielonym na "pewne" forum przy zakładaniu nowych wątków).
To co mam do napisania odnośnie tamtego forum piszę tam - jak będę miała coś do tego napisze tu.
Tu chcę mieć forum ogarze a nie forum o forum.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: dorob62 »

Troszkę czuję się wywołana do tablicy bo ja "poleciłam" tamten temat. Ja nie chcę ( tak jak AniaW) by tu pisać o tamtym.... dla mnie nie ma o czym... (sorki za osobistą uwagę) ale chodziło mi o to, że wiem że nie wszyscy jeszcze tam zaglądają .. a może powinni w tej sprawie ( to oczywiście subiektywne odczucie). Ja czasem zaglądam ( mimo że mnie nie wiem za co zbanowali:) ale mimo że mogłabym pisać (syn informatyk) to nie chcę.... Bo "scyzoryk mi się czasem otwiera w kieszeni").
Może niepotrzebnie wywołałam ten temat, ale myślę, że niektórym tam czasem przydałoby się "przytarcie nosa" co niektórzy z Was robią i chwała im za to.
Ja też tu jestem bo chcę się uczyć i dowiadywać i czasem dyskutować.....przepraszam więc ze tak wyszło.
Pozdrawiam czekoladowo;)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: PRZECZYTANE-polecone...

Post autor: Aszemi »

Fakt jest taki że gdyby nikt z nas nie pociągnął kontrowersyjnego tematu to pewnie po 3 czy 4 postach sam by umarł śmiercią naturalną a coś mi się wydaje że Gończa Bieda specjalnie zakłada takie tematy aby sztucznie nabijać sobie statystyki ale oczywiście to moje zdanie ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ODPOWIEDZ