Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Archiwum - Wystawy w 2011 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ZbyszekC »

kasiawro pisze:
irie pisze:zawsze lubilam haslo: 'male jest piekne' 8-)
Irie ja też :happy3:
Tylko czemu później macie do nas pretensje :wstydek:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
ludwik

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ludwik »

ZbyszekC pisze:
kasiawro pisze:
irie pisze:zawsze lubilam haslo: 'male jest piekne' 8-)
Irie ja też :happy3:
Tylko czemu później macie do nas pretensje :wstydek:

nie chwaląc się ale do mnie nikt nie miał o takie rzeczy pretensji :jezyk: :jezyk: :jezyk:
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ZbyszekC »

A o małe zarobki :gleba:
Przecież żonaty i dzieciaty mężczyzna powinien zarabić trzy razy więcej :piwko:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: irie »

ludwik pisze:małe jest piękne ale duży może więcej :jezyk:
totez warto sie parowac :fiufiu: :D


i dobrze radze juz konczyc ten off, bo tu tacy dobrzy modzi, ze jak sie sami nie pogonimy, to nikt nas nie pogoni :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
100lic
Posty: 70
Rejestracja: piątek 05 mar 2010, 11:36
Gadu-Gadu: 650131
Lokalizacja: Myśliwy/Łódź

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: 100lic »

Dziękuję zainteresowanym za nadsyłanie zdjęć do wspólnej galerii klubowej z tegorocznej wystawy OiGP
Zdjęcia można oglądać
TUTAJ
Z góry przepraszam za niepełne podpisy ale system nie pozwala na tak dużą ilość znaków do podpisania zdjęć.
Chętnych proszę o kolejną porcję zdjęć z klubówki bądź konkursu.
Nadsyłajcie na adres:
tomek@ogaryigoncze.pl
Tomasz Warszawa
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ketrin »

Wigro poniosło Cię troche - wyluzuj :!:
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: irie »

Wigro moze i troche poplynal w domyslach, ale chyba wszystkim nam zal, ze nie spotkalismy sie razem przy jednym ognisku :niewka: Ja nie widze w tym niczyjej winy, wyszlo jak wyszlo, jednak chcialoby sie inaczej i 'teorie spiskowe' sie teraz moga rodzic :roll:
Szczerze przyznam, ze dla mnie Anpol nie jest wymarzonym osrodkiem (wesela :evil: ) i opis Bialej zamieszczony gdzies przez qzie byl na tyle ciekawy, ze gdybym nie zarezerwowala noclegu duzo wczesniej, to kto wie.. Ale tez wiedzialam, ze w Anpolu bedzie fajnie bo spotkam wielu wspanialych ludzi i trzeba niestety odzalowac, ze nie spotkam w Bialej innych wspanialych ludzi. Zdarza sie... Tylko szkoda :|

Mysle, ze nastepnym razem to by mozna cale gonczo - ogarze grono razem zgromadzic ;) chocby i w czesci pod namiotami :tia:
Tylko ze to checi by musialy byc naprawde wielkie zewszad. Juz o pracochlonnej organizacji nie wspominajac. A jak wiadomo, jeszcze sie taki nie urodzil...
Ostatnio zmieniony środa 24 sie 2011, 22:43 przez irie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: kasiawro »

W mej głowie też jest taki zamysł aby gończaki i ogaromaniaki spali w jednym wielkim ośrodku, a obok była wystawa :marzyc_2: to byłby istny raj

Porównując Anpol do Białek to w anpolu lepsze domki, ale znowu okolica białej jest chyba piękniejsza...
Za to do Białej jest znacznie dalej....
Jak wszędzie wady i zalety :)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Ania W »

irie - my naprawdę mieliśmy chęci podjechać do Anpolu, ale krążyliśmy trochę, dojechaliśmy padnięci i zwyczajnie wymiękliśmy. A na dodatek był brak zasięgu ...
Wiem, że nie muszę się tłumaczyć ale żeby oczyścić sytuację z wszelkich teorii spiskowych, na które mam wyjątkową alergię :ja miałam wstępnie nocować w Łodzi i nawet jakoś szczególnie konkursu nie planowałam, Ketrin z miasta Łódź więc też bez ośrodka mogło się obyć ,część osób decydowała się na wyjazd na klubówkę dużo później...lub w ostatniej chwili czyt. dwa dni przed :)
Jak zapadła decyzja, że jednak nocleg to w Anpolu była lista rezerwowych - została Biała. Domki zwalniały się w ostatnich dniach przed klubówką, wtedy kiedy zaliczka była już przez nas wpłacona do Białej.
Z resztą w tym ośrodku spotkaliśmy też niespodziewanie Chyżego oraz Rosę i Ijunę.
No i była qizia, która spędziła tam na warsztatach i nie tylko ostatnie dwa tygodnie przed klubówką.
Ot i cały spisek!
I nie ma się myślę już co rozwodzić i dopatrywać czegoś czego w ogóle nie było- ważne, że wszyscy wrócili zadowoleni.
kasiawro pisze:W mej głowie też jest taki zamysł aby gończaki i ogaromaniaki spali w jednym wielkim ośrodku, a obok była wystawa :marzyc_2: to byłby istny raj
Tylko żeby stada spuszczonych psów po tym ośrodku nie biegały ;)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: kasiawro »

Spuszczone? nie!!! na wystawach nie biegają spuszczone wiec i na tej koło ośrodka nie biegałyby ;)
ODPOWIEDZ