Dlaczego nie krycie KW z KW?

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: ZbyszekC »

Ja widziałem 4. :happy3:
Trzy na żywo i to po kilka razy. Czwartą, bodajże z Poznania, na liście gończym jako uciekinierkę :gleba:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: kasiawro »

Aszemi pisze: Malgosiaczek_27KasiaRhaniaEiMIkasiawro
Przepraszam Was wszystkich że nie potrafię tak ładnie składać zdań i zostawiam Wam szerokie pole do domysłów i interpretacji, to gdzieś tam zawsze był mój problem. Postaram się lepiej dobierać słowa.
Ty mnie nie przepraszaj, bo nie masz za co, tylko odpowiedz na pytanie ;)
Sugerując coś, ja zapytałam Ciebie o bardzo proste, konkretne rzeczy.
A Ty teraz jakieś przeprosiny deklarujesz :zdziw_4:
"Aszemi skoro Ciebie tam nie było i nie Tobie oceniać to po co to piszesz :mysl_1: ?
Co uważasz za przesadę w tym miocie, ja chętnie poczytam co dla Ciebie było nie przemyślane?"
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: EiMI »

ZbyszekC pisze:Ja widziałem 4. :happy3:
Trzy na żywo i to po kilka razy. Czwartą, bodajże z Poznania, na liście gończym jako uciekinierkę :gleba:
Inteligentna jestem, ho ho... Przy kolejnym podejściu wreszcie zrozumiałam "na liście gończym" :gleba: Do tej pory zastanawiałam się dlaczego gończym... co gończe mają z tym wspólnego :gleba: :gleba: :gleba:
Chyba nadmiar aluzji, insynuacji i zawoalowanych przytyków mi szkodzi... :tia:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: Ania W »

W związku tym, że pojawiły się nowe tematy a w nich treści mogące naruszać dobro osób (podważanie wartości psów, kompetencji hodowców lub ich prawdomówności) ostrzegam, że w przypadku kontynuowania prowadzenia dyskusji w ten sposób będę usuwała niestosowne wypowiedzi.
Decyzja taka zapadła na podstawie regulaminu forum a dokładnie punktów :

- ma prawo do wyrażania swoich poglądów z zastrzeżeniem, że nie mogą one obrażać dobrego imienia, uczuć i godności. Dyskutować można prawie o wszystkim, ale nie na każdy sposób.

- niezależnie od swoich poglądów nie może oczerniać i krytykować innych użytkowników forum – dyskutować można o problemie nie o osobach.

Tym samym proszę traktować to jako ostrzeżenie przed dalszym analizowaniem osiągnięć hodowlanych innych osób, które może być potraktowane jako oczerniajace


I podobnie jak w innym wątku napiszę od siebie, że taki sposób prowadzenia dyskusji zaczyna przypominać wojnę podjazdową mającą na celu "wykoszenie" konkurencji i że bardzo to przykre :(
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: Iza i Sławek »

Aniu, przesadzasz ;)
Każda krytyka może być dla rasy pożyteczna. Czasami trzeba dosadnie określić stanowisko.
Samymi zachwytami daleko nie zajedziemy.
Przytoczę anegdotę (dla zainteresowanych mało śmieszną) z forum Labradorów
- świeżo upieczony wlaściciel, zachwycony swoim psiakiem, chwalił się na forum swoim CZARNYM cudeńkiem. Cudeńkiem które posiadało wyłącznie czarne rodzeństwo, oraz CZEKOLADOWYCH rodziców (dla laików- jest to niemożliwe)
Może ostre dyskusje w naszym gronie, pozwolą nam uniknąć podobnych sytuacji.
Wolę kilku obrażonych niż Ogara ze stojącymi uszami i kręconą sieścią
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: kasiawro »

Sławek aż tak wielką masz wyobraźnię :) ?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: Ania W »

Iza i Sławek pisze:Aniu, przesadzasz ;)
Każda krytyka może być dla rasy pożyteczna. Czasami trzeba dosadnie określić stanowisko.
Samymi zachwytami daleko nie zajedziemy.
Sławku założę się, że nie chciałbyś na forum przeczytać, że twój miot to marne ogary....a uwierz mi, że wśród PKR też nie same gwiazdy ;)
Ok -Aszemi przyznała, że dobór słów nie najwłaściwszy ale się rzekło. Warto wyciągnąć z tego wnioski.
Krytyka jest pożyteczna, jeżeli jest konstruktywna i wyważona ....a najlepiej poparta konkretami i uwierz mi nie trzeba do tego "jeżdżenia" po jednym miocie (patrz: post zybalowie).
Z resztą regulamin forum jest jaki jest - uczestnicy forum logując się tutaj akceptują go...
A powyższe punkty są zapisane w regulaminie.
Iza i Sławek pisze: Wolę kilku obrażonych niż Ogara ze stojącymi uszami i kręconą sieścią
S.
Ja osobiście wolałabym kilku przekonanych niż obrażonych....
A ogara z kręconą sierścią miałam i był jak najbardziej PKR :jezyk:

I generalnie chyba jestem jedną z mniej słodzących ;)
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: Iza i Sławek »

Ale jeżeli mój miot to marne ogary, i wprost to powiemy, to może zmienię zdanie o swojej nieomylności i nie powielę takiego połaczenia? Może dzięki kubłowi zimnej wody będzie trochę mniej marnych miotów, "zrobionych" trochę na siłę, na zasadzie "mam Ogara i nie zawaham się go użyć"
A pisząc o kręconej sierści, Pudla mialem na myśli :D
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: Ania W »

Może zmienisz zdanie...a może nie i na złość babci odmrozisz sobie uszy ;)
Przy okazji łamiąc zalecania Klubu :cwaniak:
Trudno założyć, że mówiąc rzeczy, które kogoś mogą urazić będziemy mieli zbawienny wpływ na rasę ;)
Przy okazji może trzeba zdefiniować co to jest "marny miot"...
I w którym momencie możemy jednoznacznie określić, że miot był marny...
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dlaczego nie krycie KW z KW?

Post autor: Iza i Sławek »

Nie obrażę się i nie odmrożę sobie uszu, jeżeli ktoś napisze publicznie np. twoje szczeniaki mają za krótkie kufy bo..., za długie łapy bo...., dwa ogony bo... ;)
Wyznaję zasadę, że uczę się całe życie.
Nie można popadać w paranoję, że każda krytyka to "atak, kopanie dołków i spisek"
Jest bardzo dużo suk i psów które powinno się kochać i tylko kochać - bez rozmnażania.
Traktuję to forum, jako miejsce gdzie spotykają się specjaliści od Ogarów, ludzie którym zależy na przyszłości rasy, którzy chcą zgłębić zagadnienie pt.Ogar Polski
I dla tego czasami trzeba powiedzieć coś brutalnie - dla dobra ogarów
Wesna z Gończaków
ODPOWIEDZ