W Radomiu,gończy włoski teraz u AniN MA DOM:)

Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: eliza »

Pies trafił do schroniska ok. miesiąc temu.
I tu się robi problem, bo kwarantanna mija po 2 tyg. i teraz już tak jakby jest schroniska
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: EiMI »

Nie wiem tylko po co go wieźć do Koluszek? Ja się nie znam na organizacji takich akcji.
Nie ukrywam, że dla mnie to bardzo daleka podróż + zorganizowanie opieki dla dzieci + spory wydatek na koszt przejazdu. Nie ukrywam, że jeśli szanowni ogaromaniacy mogą i chcą pomóc, nie będę się krygować. Jeśli za transport da się zapłacić z funduszu, to byłby miło, bo będzie nam łatwiej w transzach zwrócić niż na raz wyłożyć.
Mogę dać miejsce na kanapie i michę - to bez dwóch zdań, ale tak jak w przypadku Etny, największy problem to transport. Po Ećkę pojechaliśmy sami też w sumie 800 km., ale ona od początku miała być nasza na zawsze :P
Po Virga do Poznania też pojechaliśmy i przywieźliśmy go do nowego domu, bo on też jakby trochę nasz :D
A czarodziejskiego młynka w szafie nie mamy :niewka: :D

A jeszcze wyjaśnijcie mi, jak to jest jak się adoptuje psa ze schronu do DT... bo przecież adopcja powinna być na zawsze a nie na chwilę... i jak wtedy się rozwiązuje formalnie kwestię domu???

EDIT: :gleba: :gleba: :gleba: Wiem już czemu Koluszki :gleba: :gleba: :gleba: Ja to inteligentna jestem.... po czasie :gleba: :gleba: :gleba: Uznajmy, że tego głupiego pytania nie było ;)
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2011, 15:20 przez EiMI, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: eliza »

Może nam się go uda pomóc dowieźć tak do 100 km od Radomia
Tu jest kontakt bezpośrednio do schroniska http://schronisko.radom.pl/?p=p_0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: ania N »

My możemy go wyjąc tylko mówcie co i jak, bo ja tez się nie znam. Możemy go tez tymczasowo przetrzymać.
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
beata
Posty: 15
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 23:12

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: beata »

Ten psiak coś mi zrobił. Fizycznie nie mogę pomóc, bo za daleko, ale przynajmniej finansowo mogę go wspomóc. Tyle, że wcześniej nie uczestniczyłam w takich akcjach, więc nie wiem, czy jakby co, to wpłacać na fundusz ogarkowy, czy bezpośrednio osobie, która się w to zaangażuje. W każdym razie będę śledzić wątek i jak przyjdzie czas, to chociaż tyle od siebie dam
bea100

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: bea100 »

Tak wygląda ten piękny pies (tu akurat suka)
Załączniki
bruno du jura.jpg
bruno du jura.jpg (11.45 KiB) Przejrzano 1397 razy
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2011, 21:31 przez bea100, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: EiMI »

Śliczny :P
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2011, 21:36 przez EiMI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: eliza »

Ja odpadam, jestem niepełnoletnia i nie umiem kłąmać
bea100

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: bea100 »

EiMI: nasz fundusz PO TO JEST!!! Zresztą będą koszty weta, obroży i smyczy, odrobaczenia i na kleszcze itd itd, wiadomo...o wszystko trzeba pisać do funduszu, bo po to jest właśnie!!!

Acha, bo i smycz by trzeba zabrać i obrożę do schronu (zapomniałam napisać).
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2011, 21:29 przez bea100, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: W Radomiu, pies w typie ogara

Post autor: EiMI »

Bez przesady :D Są psy, są i smycze i obroże i nadprogramowe legowiska i miski .... odrobaczanie i "odkleszaczanie" to też nie jest taki wydatek, żebyśmy nie dali rady... no ale 800 km w kołach to już spory koszt ;)
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2011, 21:37 przez EiMI, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
Zablokowany