Szkolenie dla Tropowców 2012

Metody szkoleń, technika, kursy...
Awatar użytkownika
100lic
Posty: 70
Rejestracja: piątek 05 mar 2010, 11:36
Gadu-Gadu: 650131
Lokalizacja: Myśliwy/Łódź

Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: 100lic »

Powoli pokazują się informacje odnośnie szkoleń wyjazdowych dla psów myśliwskich.
Jeżeli jakieś Ogary są zainteresowane kursami tropowców w okolicach Sulejowa to podaję linka.

TROPOWCE I i II
Tomasz Warszawa
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: qzia »

My oczywiście jedziemy. Chłopaki, jamniczek i rudzielce. :happy3:
Kasia
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: ania N »

My może i byśmy chcieli ale nasz Juruś nie jest zarejestrowany w ZKwP i raczej to mu nie grozi :niewka: , a bez Jurusia nie jedziemy!
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: kasiawro »

Ania, a myślisz że nie ma tam takich dobrych dusz co pozwoliłyby na obecność Jurka?
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: ania N »

Obecność może tak ale czy mógłby się szkolić to nie wiadomo, na oficjalnej stronie piszą, że szkolenie jest dla psów zarejestrowanych w ZKwP :zly1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: qzia »

Spokojnie. Ja zawsze jeżdżę ze stadem psów. Nawet moja Lucy kundelka była kiedyś. Jak znam Joasię Bohdziun (a znamy się już z 7 lat) to bardzo by się ucieszyła z obecności Jurka. To pasjonatka psów myśliwskich i każda nowa rasa to nowe doświadczenie szkoleniowe. Rok temu były gończe polskie, beagle, jamniki, ogary i różne retrievery. Super tereny spacerowe i przemiłe towarzystwo.
Zapraszam Kasia.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: qzia »

Tam jest tak, że sami układamy ścieżki. Jak ktoś chce to może i 2 lub 3 ułożyć. potem się zamieniamy i chodzimy po cudzych. Moje psy zawsze wszystkie chodzą po ścieżkach jest ich kilka. To w Białej, rok temu, mała Zuzia nauczyła się pływać. :mrgreen: Moje labki i rudzielec ją uczyły. Tomek potwierdzi, że nie będzie problemu z Jurkiem. I dzieciaki możecie zabrać. Kuba ich wciągnie w towarzystwo ;)
Kasia
Awatar użytkownika
100lic
Posty: 70
Rejestracja: piątek 05 mar 2010, 11:36
Gadu-Gadu: 650131
Lokalizacja: Myśliwy/Łódź

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: 100lic »

qzia pisze:Tomek potwierdzi, że nie będzie problemu z Jurkiem. I dzieciaki możecie zabrać. Kuba ich wciągnie w towarzystwo ;) Kasia
Tomek potwierdza :)
A co do Kubusia to uwaga, bo to amant pierwsza woda :twisted:

Odnośnie wyjazdu dla tropowców w sierpniu to prosimy o jak najszybsze kontakty ponieważ nie będziemy w stanie przyjąć zbyt dużej ilości psów na zaawansowane szkolenie.
Można się kontaktować zarówno z jb szkołą jak i z psiąpasją.
Tomasz Warszawa
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: panbazyl »

wiem, że juz po terminie, ale planuję na przyszłość - tylko jak i gdzie - moze ktoś coś podpowie?
Na razie ogar jeszcze baby, choć facet. No i labek też chce się szkolić.
Pomocy :marzyc:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Szkolenie dla Tropowców 2012

Post autor: qzia »

Oj to zapraszamy na retrievery w sierpniu. :happy3: Koniecznie przyjedźcie to przy okazji po ścieżkach polatacie z małym. Ja pewnie na retrievery wezmę Zbysia, bo to mój pupilek.
Kasia
ODPOWIEDZ