kurs rally-o

Metody szkoleń, technika, kursy...
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

kurs rally-o

Post autor: hania »

W imieniu Załogi ALTO z wielką przyjemnością zapraszam warszawskie psiaki na kurs Rally-O. Do grupy zapraszamy psiaki, które znają już podstawy - umieją siadać, warować i mniej więcej chodzić przy nodze. Zima idzie i żeby nie przysypiać z nudów pod pierzyną - przyjdźcie do nas!
Zaczynamy w styczniu. Zajęcia prowadzimy w soboty, w ogrzewanej sali w Warszawie, położonej w dogodnym punkcie miasta (łatwy dojazd metrem, tramwajami i autobusami).
Do zobaczenia
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: kurs rally-o

Post autor: qzia »

Chciałabym zobaczyć ogara na takich zawodach :prosze_1: :prosze_1: :prosze_1: Jak na razie znam tylko 2 które mogłyby konkurować. :mysl_1: Ja myślę o Adonisie ale my w soboty nie bardzo możemy bo ja zwykle pracuję. :niewka:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: kurs rally-o

Post autor: hania »

Ja myślę o przygotowaniu Frajdzi. Myślałam o grudniowych zawodach, ale moja kontuzja zepsuła nam plany treningowe, więc startuję tylko z Merlinem. Uważam, że to może być fajny sport dla ogarów. Nie wymaga precyzji i można mieć przy sobie smakołyki.
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: kurs rally-o

Post autor: ania N »

Warszawskie psiaki :placzek: a Jureczki to się już nie kwalifikują? Umie siadać i warować a chodzenie przy nodze za kiełbaską super. :D

Nie możecie gdzieś bliżej podziałać? W takich Puławach np? :prosze_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: kurs rally-o

Post autor: Ola i Dunaj »

ania N pisze:Warszawskie psiaki :placzek: a Jureczki to się już nie kwalifikują? Umie siadać i warować a chodzenie przy nodze za kiełbaską super. :D

Nie możecie gdzieś bliżej podziałać? W takich Puławach np? :prosze_1:
Ania, w Puławach to nie jest BLIŻEJ 8-) :mrgreen:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: kurs rally-o

Post autor: Wilga »

BLIŻEJ to jest w Gdańsku :D

pozdrawiam z wygnania czyli z Warszawy
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: kurs rally-o

Post autor: hania »

ania N pisze: Nie możecie gdzieś bliżej podziałać? W takich Puławach np? :prosze_1:
Móc możemy. Tylko czy kursanci będą chcieli nam amortyzować ceny paliwa ;)
Wilga pisze:BLIŻEJ to jest w Gdańsku :D
W Gdańsku to mogłybyśmy Ci zrobić przyspieszony kurs w Gdańsku, ale wyjeżdżasz :P
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: kurs rally-o

Post autor: ania N »

To może trzeba spróbować zebrać więcej kursantów. :mysl_1: Hmmm... kogo by tu - jedną gończą pewnie dało by się ... :mysl_1:

A widzicie że to "BLIŻEJ" to u mnie? :fiufiu: :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: kurs rally-o

Post autor: qzia »

Bliżej bliżej :piwko: :piwko:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: kurs rally-o

Post autor: hania »

Pochwalimy się wynikami ostatnich zawodów ;) . Żaden z psów z naszej drużyny (7 psów) nie zszedł poniżej 195 pkt (zalicza 170). Dwa uzyskały max (210 pkt) - Amalka Psia Cometa w klasie puppy (którą wygrała) i Merlin w klasie 1. Znany niektórym Grot z Huculskiej Łąki otrzymał 207 pkt.
ODPOWIEDZ