Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Elvik
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 02 sie 2012, 13:59

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: Elvik »

:D Bardzo się cieszę :)
Awatar użytkownika
Azja
Posty: 200
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2012, 23:00

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: Azja »

Jesteśmy z Wami w tym szczęściu!!!!!! Mi jak i pewnie wielu forumowiczom ogarkowa spadł ogromny kamień z serca. Cieszymy się ze Zadra się odnalazła cała i zdrowa :piwko: choc wychudzona.
Od samego początku w wielkim napięciu śledziliśmy Wasze losy zaginionej Zadry i nareszcie możemy odetchnąc z ulgą. Jeszcze raz gratulujemy wytrwałości i niezłomnej wiary. Cieszymy się ogromnie!!!!!!
I Zadrze zyczymy szybkiego powrotu do dobrej formy:)
Awatar użytkownika
wladekbud
Posty: 608
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 08:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Oleśnica/d-śląskie

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: wladekbud »

No super :silacz:
To teraz czekamy na ekranizację i w przyszłym roku Oscar murowany :brawo_1:
"Whoever loveth me, loveth my hound." - Thomas More
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: 1e2w3a »

wladekbud pisze:To teraz czekamy na ekranizację i w przyszłym roku Oscar murowany :brawo_1:
A tytuł filmu - "Zadra, wróć!!!"
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: aganowaczek »

[quote="1e2w3a"]A tytuł filmu - "Zadra, wróć!!!"

Jeśli oczywiście panienka postanowi opowiedzieć, gdzie była i co robiła :gleba:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Krzych
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 24 cze 2012, 21:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wąsosz
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: Krzych »

Wiem ,jaką czujesz ulgę,a jednocześnie jak bardzo musisz zmienić swój światopoigląd na ludzi.Pocieszające jest , to że większość z nas jest dobra ,tylko podejmujemy w danej chwili złe decyzje.Dlatego tak ważna była twoja determinacja, bo ona właśnie wymusiła taką decyzję u ludzi, którzy ją przetrzymywali.Jak zechcesz ,kiedyś otym pogadamy.Cieszę się razem z Tobą
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: nulka »

I tak nie rozumiem takiego myślenia ,chociaż Beata napisała ,że okazja czyni złodzieja ,czy to ciągle nasza bieda? Czy po prostu ktoś taki się znalazł ,u nas we wsi znają takich
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: Ania W »

Myślę, że po pierwsze nikt nikogo za rękę nie złapał...Nikt też nie wie co się z suką działo...
Najważniejsze, że finał jest jaki jest!
Nie wiem czy pisałam to na forum czy węszynosce na pw - historie psów zaginionych i odnalezionych są tak niezwykłe, że człowiek sam by takich scenariuszy nie napisał ;)
Moim zdaniem kluczowe jest ogłaszanie ....i nie wykluczanie żadnej wersji. I nie powinno się opierać na dwóch słowach "nigdy" i "zawsze" ;)
Jak zaginiony pies jest masowo ogłaszany to :
a) większe prawdopodobieństwo, że ktoś skojarzy że być może takiego psa widział
b) większe prawdopodobieństwo, że ktoś kto zechce nawet psa zatrzymać z premedytacją odpuści widząc jego zdjęcia na każdym słupie.

Pamiętam akcję poszukiwawczą Bambaryłka ;) Piesek o urodzie świnki wietnamskiej zaginął niedługo po adopcji. Warszawa Ursynów podajże - czyli tak naprawdę gorsza dżungla niż górskie lasy ...Piesek uciekł bo się wystraszył, nieufny bardzo. Ogromna akcja poszukiwawcza łącznie z wykupionym bilboardem i rozdawaniem ulotek w metrze...No i ludzie dzwonili, że widzieli a właściciele jeździli po całej W-wie. Też trwało to kilka dobrych dni. W końcu jakiś konkretny sygnał. Pojechali a pies był już taki zszokowany, że na widok kolejnych ludzi ścigających go ruszył w długą. Właścicielka wołała...ale dopiero jak chłopak zawołał głośniej to pies się opanował...
No i mam nadzieję żyli długo i szczęśliwie :)
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: ania N »

Ja tez bym tak tego złodzieja na pewnik nie brała. Zwłaszcza że suka wychudzona bardzo. Jakby ktoś wziął to raczej prawdopodobne że jeść by dostała. :mysl_1: No ale teraz tylko gdybanie. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: weszynoska »

No pytam ją i pytam..a ona nic...w większości to śpi ....oglądnęłam ją w całości, nie ma zbytnio sladów koczowania w lesie...jest czysta, łapy nieubłocone, pazury czyste, poduszki delikatne nie umordowane wędrówką po lesie...

w tym miejscu co ją podobno widzieli bylismy kilka razy, wołając po lesie i podjeżdżając pod sam las.

Zresztą wszędzie bylismy...w tamtej okolicy, to prostą drogą leśna do domu bardzo blisko, w lesie są szerokie drogi w sprzyjających warunkach można autem przez cały las przejechać. Teraz zima, nie ma chaszczy, widoczność na kilometr tak las wycięty

Najważniejsze że się znalazła....a jak było to już ona na pewno nie wyjawi.

Dziwne było tylko to, że nikt dosłownie ( a jeździliśmy po domach ze zdjęciem) jej nie widział ani na moment...a tu zbieżność ...telefon...i pies od razu pod domem...czyli nie zgubiła się bo drogę znalazła jak tylko taka możliwość zaistniała

No ale...to juz nie ważne :happy3:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ