Jaki powinien być przyszły właściciel ogara?

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Jaki powinien być przyszły właściciel ogara?

Post autor: qzia »

panbazyl pisze:a bo mam oczyszczalnię przydomową. Ja się porządnie i długo przygotowywałam do zwierzyńca w domu. A na stół u mnie mają wejście jedynie koty i to też pod pewnymi warunkami :jezyk_3:
Uważam, że są pewne miejsca w domu które powinny być tabu dla zwierząt.
A ja kotów na stole nie znoszę. :nunu: :nunu: , no i mastiffów w łóżku. Co do tarasu, to sorry ale nie będę całą noc stała na werandzie. Wolę :sen: A mastiff lubi mieć dobry punkt obserwacyjny. Ze stołu widać nawet to co się za płotem dzieje. No i Rysio po głowie nie skacze. :nunu: :nunu:
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Jaki powinien być przyszły właściciel ogara?

Post autor: Wigro »

Właściciel ogara powinien chrapać. Wtedy nie ma głupich dyskusji kto się do kogo upodabnia.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Jaki powinien być przyszły właściciel ogara?

Post autor: SARABANDA »

Myślę że powinien mieć naprawdę spore poczucie humoru, brak węchu, niezbyt dobry wzrok, lekko upośledzony słuch, być trochę masochistą, nie przywiązywać się do rzeczy nabytych no na koniec mieć ten niepokój w duszy który go gna i gna w pola i lasy :jezyk_3:

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Jaki powinien być przyszły właściciel ogara?

Post autor: SARABANDA »

Zapomniałam jeszcze o podniesionym progu bólu i talencie do psychoanalizy.
Wszystkie te cechy łatwo sprawdzić przy osobistym kontakcie z potencjalnym nabywcą.

__________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Jaki powinien być przyszły właściciel ogara?

Post autor: miszakai »

Ja tak czytam trochę o Kleo i trochę ten wątek i kurcze...Cygson mieszkał z nami 3 lata w bloku, potem w wynajmowanym piętrze domu i teraz Osada...I darł się po naszym wyjściu, średnio 10-15 minut szczekania, potem cisza. W wynajmowanym domku też szczekała i ujadała jak usłyszała, że sąsiedzi się kręcą. Zakumali, że psa trzeba wypuścić i będzie ok.
Teraz 2ha i nieszczelna siatka. Pokręci się 30 minut po działce i idzie albo nad jezioro w trzcinach brodzić albo do sąsiadów do Tofika i Rockiego no i kota gonić. Tylko gwizdek Bilika działa. Nie chodzę po nią. Gwiżdżę, czasem kilka razy. Wie gdzie dziura w płocie, przyłazi, dostaje nagrodę.
Zaakceptowałam. Nie ma rady, taki jest ogar. Trzeba to pokochać. I chyba też się trochę zestarzeć, żeby się nie frustrować i spalać złością na psa.
A tak BTW Rocky to ratlerek - 2 kg wagi a bardziej upierdliwego małego czorta nie widziałam :wow_3: Co kto woli.
Obrazek
ODPOWIEDZ