JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Józef »

Jak tak śledzę, to o Ogarze wypowiadają się ludzie co go generalnie mają w d..... Ci coś piszą że sobie nie radzi, że kanapowiec. Bea ładnie podała - Ogar przetrwał (nie dzięki myśliwym, więc Panowie sza - albo pomóżcie albo zniknijcie), a tzw. myśliwi nie mają tu wielkiego wkładu. Teraz Ogar może wróci do polowań - będzie to wymagało takich osób, które Ogarowi dadzą szansę, a nie będą się licytować. Ludzie którzy licytują "co lepsze Gończy, Polski czy Inszy" dla mnie są śmieszni. Dla mnie tu są ludzie którzy mają na celu dobro tej rasy. Z góry dziękuję Sikuriemu za szansę jaką własnym staraniem podał Kusemu i Gryfkowi żeby spróbowały na polowaniu (co z tego wyjdzie jest otwarte - i licytantów z góry mam w d...). Jednocześnie bardzo szanuję i popieram szukanie u Ogara cech wykorzystywanych np. w dogoterapii - pies służy człowiekowi, zawężanie tego do polowania w XXI wieku jest.... , nie kończę.. Więc... taki już jestem Józef... przestańmy pi..... Róbmy każdy swoje dla dobra rasy. A kto nie za rasą to żegnamy serdecznie. Do zobaczenia za 20 lat bo jest trochę do zrobienia.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Józef »

dorob62 pisze:Grzmilas
zaproś, kiedyś Ogara do programu swojego.
Niby opowiadając dzieciom, co to za rasa, do czego służy (pamiętaj do POLOWANIA:)
Ja nie mogę promować Ogra jako psa myśliwskiego z dwu powodów:
1. Nie mam pojęcia o polowaniu
2. Jestem przeciwnikiem polowań.
Oba ważne oba dyskwalifikujące:)
Możesz promować Ogara. Możesz powiedzieć że w myślistwie ma tyle samo jeszcze do nadrobienia (bo jak czytam sceptyków to co mam myśleć), co do wypracowania w dogoterapii. Nie chrzańmy - Bea napisał że zgłosiło się 3 myśliwych i żaden nie kupił. Prędzej przejdę staż myśliwski i dohowam się 5 Ogarów niż może Bea tym 5 myśliwym sprzeda Ogary - chyba że Grecja, Cypr, Niemcy - bo widzę że w ramach że Ogara jest mało zaczyna wyjeżdżać coby było go jeszcze mniej - to cieszy - swoje wyjeżdża, cudze kupujecie, jak w życiu (przerysowuję specjalnie).
Ostatnio zmieniony piątek 28 lis 2008, 21:50 przez Józef, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: dorob62 »

Możesz powiedzieć że w myślistwie ma tyle samo jeszcze do nadrobienia
Tak mogę powiedzieć...ale mówić że tylko do polowań... oh no:)
No staram się jak mogę.... już niedługo...
Rusza mój nowy program i postaram się pokazywać Nemroda:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Józef »

Drob... Moje wypowiedzi się nie podobają ani myśliwym ani zasłużonym dla hodowli. Się nie zrażam. Pokazuj Niemroda. Mów że jest to pies do polowań, ale także sprawdza się doskonale w rodzinie. Ma wiele wad ale jeszcze więcej zalet. Drob, rób swoje... Na następną osobę co ma dostęp do TV będziemy czekać , a ile?
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Danuta »

Józef, Ty swoje wiesz, no może czasem zmieniasz zdanie :fiufiu:
Czy Kusy ma niecałe 15 miesięcy? Dobrze liczę? Poczytaj, proszę, wątek „pierwsze polowanie” na zielonym… pytania Darka… odpowiedzi Tanisa… ciekawie pisał też mariusz36. Oczywiście wiesz, że ogar dojrzewa dużo później, niż jag, posokowiec czy gończy… Zastanawiałeś się dlaczego niektórzy myśliwi nie puszczają swoich psów do naganki? (nie śledzę dokładnie wątków związanych z polowaniami ale nieco mi wpadło w oko…) Czy Kusy wg Ciebie ma się sprawdzać jako tropowiec? Czy jest przygotowany do udziału w polowaniach? (ćwiczenia w zagrodzie, wyszukiwanie zwierzyny, dzików, wypracowanie zachowania przy kontakcie z nimi) ... :mysl_1:
Heh, szybko podejmujesz decyzję…

Tak samo jak szybko chcesz promować ogara w TV.

Ale oczywiście to są tylko moje własne przemyślenia… :mysl_1:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: dorob62 »

I znowu moje trzy grosze....
Czy Ogar jako RASA i (właściciele jego) MUSZĄ wybierać albo-albo????
Albo polowanie albo kanapa????
Niedługo dojdziemy do tego, że jak nie poluje to nie Ogar....
nie przesadzacie????
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: ogończyk »

dorob62 pisze:Grzmilas
zaproś, kiedyś Ogara do programu swojego.
Niby opowiadając dzieciom, co to za rasa, do czego służy (pamiętaj do POLOWANIA:)
Ja nie mogę promować Ogra jako psa myśliwskiego z dwu powodów:
1. Nie mam pojęcia o polowaniu
2. Jestem przeciwnikiem polowań.
Oba ważne oba dyskwalifikujące:)
No więc może zaprosisz takiego Grzmilasa do studia czy może na kamerowany spacer, a On Ci pokaże, że Ogar na śniegu nie równa się Ogarowi na Plaży? I to używając, jako przykładu, Twojego własnego Nemroda?
Ostatnio zmieniony piątek 28 lis 2008, 23:07 przez ogończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: Danuta »

Dorota to już gdzieś było... ;)
Myślę, że nie warto odnawiać takiego sporu - Każdy Ogar to Ogar i już!
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: dorob62 »

Nie do końca rozumiem już teraz.....
Ogar na śniegu nie równa się Ogarowi na Plaży? I to używając, jako przykładu, Twojego własnego Nemroda?
Ogar polujący jest lepszy????
Mój Nemrod (jak każdy Ogar dla swojego właściciela) jest NAJLEPSZY i żadne porównania nie mają sensu...
Takie jest moje zdanie:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
bea100

Re: JAK PROMOWAĆ OGARA POLSKIEGO????

Post autor: bea100 »

Dorob: Pomysł ze śniegiem i Grzmilasem- świetny. Grające ogary to muzyka dla uszu a ogary na śniegu to jak bajka. O ile potem zaprosisz Hanię by pokazała pracę ogara dogoterapeuty lub pracę z ogarem w hospicjum. Może też być ogar i na plaży- Tańcza Jut ma za sobą już pierwsze spotkanie z dziećmi przedszkolnymi biorącymi udział w hipoterapii a plażę uwielbia. A wspaniały Nemrod ogar-przyjaciel dla człeka w wielkim mieście może być jak klamra spinająca cały program.

:zgoda:

Ważne by pokazać wszechstronność ogara. A co się czemu równa, czy nie równa...zostawmy potem lepiej widzom.
Ostatnio zmieniony piątek 28 lis 2008, 23:23 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ