Gloria :)

Awatar użytkownika
Inka Blue
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2013, 21:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: Inka Blue »

Moja teściowa jest arystokratyczna, choć bardzo kochana :) Kocha ład i porządek. Doskonale gotuje, szydełkuje, haftuje, szyje robi wspaniałe konfitury, nalewki i jest dla mnie jak mama której mi bardzo bardzo brak :( Zmiana mieszkania? Ohhh bardzo chętnie, ale w tym domu mój mąż pracuje, ma swój gabinet i nie chce słyszeć o przeprowadzce - ale już nie mówmy na ten temat.
Stare Dobre Małżeństwo - "Gloria"
http://www.youtube.com/watch?v=_KxPMhL3Ijw&noredirect=1
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: qzia »

Ja myślę, że jak teściowa zobaczy jak bardzo Ci zależy, jak bardzo dbasz i się starasz to doceni. A gabinet można mieć wszędzie. Wiem coś o tym. :mysl_1: :silacz:
Awatar użytkownika
Inka Blue
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2013, 21:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: Inka Blue »

ja najchętniej zaszyłabym się gdzieś na mazurskiej wsi.. moje marzenie to dom z bala z werandą i oczywiście zwierzaki psy, konie :) Marzę - wręcz czuję głód, bo ruch mamy za oknem jak na Marszłakowskiej - tiry, sznury samochodów i spalin a za oknem w kuchni KLUB NOCNY :p Kiedyś weszłam do kuchni sprawdzić jak piecze się moje ciasto, a tam kobietka na golasa w dół wiesza firanki... Wieszają ubrania w szlafroczkach... żal mi tylko widoku młodych mężczyzn odwiedzających to miejsce, przystojni naprawdę niczego im nie brak. Bo są też tacy, którzy przyjeżdżają i ledwo trzymają się na nogach. Kiedyś podłożyli jakąś ,,bombę" do samochodu jednej z pań. Były też sceny bardzo drastyczne jak widok rodziców, którzy właśnie w takim domu znaleźli swoje dziecko, Boże broń! Od tych wszystkich wrażeń, widoków, bójek i hałasów tęskno mi za naturalnym spokojem ....
Stare Dobre Małżeństwo - "Gloria"
http://www.youtube.com/watch?v=_KxPMhL3Ijw&noredirect=1
Obrazek
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Gloria :)

Post autor: Marta A »

Uuu, ale "atrakcje" .... :niewka:

Ja po 20 latach życia w mieście wróciłam na wieś. Zaczęłam tęsknić do ciszy, widoku gwiaździstego nieba nocą, życia w harmonii ze zmieniającą się przyrodą. Jeszcze kilka lat temu wydawało mi się to nierealne, a dziś? Oto jestem ;)

Być może wszystko, o czym marzysz jest przed Tobą:) Psa już masz :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: Aszemi »

Inka Blue pisze:ja najchętniej zaszyłabym się gdzieś na mazurskiej wsi.. moje marzenie to dom z bala z werandą i oczywiście zwierzaki psy, konie :) Marzę - wręcz czuję głód,
Marzenia się spełniają jeśli tylko w nie uwierzymy!
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Gloria :)

Post autor: Wigro »

BasiaM pisze:
Wigro pisze:
weszynoska pisze:No chyba że cudem...o tym nie pomyślałam :D
Nie będą potrzebne cuda. Gloria to sama załatwi, zobaczysz.
Wigro Ty chyba teściowej nie masz :gleba: i ślepo wierzysz w te ... cuda :tia: :D
Ten gupi comp znowu szaleje, ale piszę znowu bo:
Niestety już nie mam.
Nie lubiła zwierzaków, tak mówiła ale to była ściema.
Wigro poznał się na tym od razu.
Po drugiej wizycie schodzili do parteru, ONA otwierała lodówkę a przede wszystkim serce a ogary się na tym znają. On ją lizał w co ją bolało- wiedział, a ona go głaskała jak chciała.
A powitanie typu "Wigruś mielony czy rybka " było normą i nie miałem nic do gadania.
pozdrawiam bardzo serdeznie
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Gloria :)

Post autor: SARABANDA »

Szczeniak nie jest najlepszy do przełamywania lodów jak ktoś nie jest fanem zwierząt w domu, chyba że jest bardzo spokojny. Ale już starszy ogar się sprawdza . Mój brat z żoną nigdy nie mieli zwierząt i deklarują że nie chcą. Długo ich nie odwiedzałam bo mieli obawy jak się psy będą zachowywały i czy nie będą niszczyć w mieszkaniu. Niedawno zrobili generalny remont z wymianą mebli. Obiecałam że psy będą grzeczne , że nie pozwolę wchodzić na kanapę. Kanapa okazało się biała, przykryta białym kocykiem. Dziewczyny oczywiście postanowiły tak od razu się nie poddawać i co jakiś czas próbowały wejść. Mówiłam "nie" i spokój. Po kilku nieudanych próbach bratowa zaproponowała że może jednak psy by weszły na kanapę. Upewniłam się czy jest pewna, bo one przecież nie muszą, zapytałam brata i dziewczyny do końca wizyty wylegiwały się na nowej białej kanapie. Zdjęcia są i to liczne bo cała rodzina fociła jak pieski sobie ślicznie leżą.
Teściowa jest szansa że się przełamie, próbuj tylko na początku nie nadużywać jej cierpliwości.

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: Iza i Sławek »

Ja od swojej teściowej usłyszałem kiedyś "A może weżmiemy szczeniaka od Bożeny i Romana? "
...i kilkanaście dni potem zostałem Ogarofilem :D
i jeszcze jedno: Jeżeli Gloria będzie chciała, aby (Sz.P) Teściowa Ja polubiła, to Teściowa jest bez szans ;)
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Inka Blue
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2013, 21:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: Inka Blue »

Nasza Gloria już w domu :) WRESZCIE - DZIĘKI PANI ASIU :)
Załączniki
_s0.zmniejszacz.pl_gloria_zmniejszacz-pl_614829.jpg
_s0.zmniejszacz.pl_gloria_zmniejszacz-pl_614829.jpg (37.24 KiB) Przejrzano 1572 razy
Stare Dobre Małżeństwo - "Gloria"
http://www.youtube.com/watch?v=_KxPMhL3Ijw&noredirect=1
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: qzia »

:marzyc_2: :marzyc_2: :piwko: Strasznie wymęczona chyba podróżą ale widać, że otwarte ramiona trafiła. :brawo_1: Witaj maleńka. :hi_1: :hi_1:
ODPOWIEDZ