Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: qzia »

Myślę, że zanim na Wiejskiej coś przepchną to minie. :gleba: :gleba:
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: Wilga »

Oj, Kasiu, obyś mówiła prawdę, niestety na Wiejskiej niektóre odlotowe pomysły przechodzą migiem niestety :(
A gospodarczy ubój już właściwie nie istnieje, z powodu kosztów tegoż. I nie ma małych stad zwierząt hodowlanych np. 10 owiec czy 3 kozy, no kozy może istnieją do momentu jak ich nie trzeba ubić.....
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: hania »

Ania W pisze:
Darek pisze: Widze, ze zaczyna iść to w dobrym kierunku.
To znaczy?
Ja mam poważne wątpliwości czy to dobry kierunek.

I zgadzam się z Wigro, że niedługo w ogóle nie będziemy mieć takiego problemu.
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: Danuta »

Ania W pisze:Jaki tytuł wątku :D
Taki tytuł, jaka informacja :jezyk_3:

Skoro ta info zaistniała w tym dziale pozwoliłam sobie na nieco frywolności. :mrgreen:
Na razie info wygląda tak, jak doniesienie: jedna baba drugiej babie... o, przepraszam, jeden chłop... :jezyk_3:

Parafrazując, póki co wiemy, że pan A. Brabletz powiedział, że np. tropowce są be, a dzikarze cacy :D

Ale nie wiadomo do końca co ma być tym warunkowane: startowanie w klasie użytkowej? przyznawanie tytułów użytkowych (CPC, CACIT, itp)? przyznawanie tytułu interchampiona? którego? itd... dowolne dywagacje... :mysl_1:

Gdy wiadomość przerodzi się w dokładną, pewną, ściśle określoną informację, lub ukaże się zatwierdzony nowy przepis, tytuł zmienię na adekwatny (pod warunkiem, że te rozważania zostaną jeszcze w tym dziale). :mrgreen:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: Ania W »

Danuta pisze: Na razie info wygląda tak, jak doniesienie: jedna baba drugiej babie... o, przepraszam, jeden chłop... :jezyk_3:
Parafrazując, póki co wiemy, że pan A. Brabletz powiedział, że np. tropowce są be, a dzikarze cacy :D
Dokładnie to chłop, który jest sędzią międzynarodowym, także sędzią pracy więc nie taki pierwszy lepszy ;)
"Baba" z resztą też :cwaniak:

Danuta pisze: Ale nie wiadomo do końca co ma być tym warunkowane: startowanie w klasie użytkowej? przyznawanie tytułów użytkowych (CPC, CACIT, itp)? przyznawanie tytułu interchampiona? którego? itd... dowolne dywagacje... :mysl_1:
Myślę, że dywagacje dotyczyły głównie przyznawania certyfikatu użytkowości....i wszystkiego z czym się on wiąże ;)

Ale faktycznie wątek wystawy częstochowskiej nie jest najlepszym miejscem na takowe ;)
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: Danuta »

Ania W pisze:Dokładnie to chłop, który jest sędzią międzynarodowym, także sędzią pracy więc nie taki pierwszy lepszy ;)
"Baba" z resztą też :cwaniak:
Wielki szacun dla obojga... :szacun_1:
Ania W pisze:Myślę, że (...)
Właśnie... "myślę,"..... Nie: "wiem" ...
Ania W pisze:Ale faktycznie wątek wystawy częstochowskiej nie jest najlepszym miejscem na takowe ;)
I tego się będę trzymać :happy3: :D
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: qzia »

:jezyk_3: :jezyk_3: Jak okoliczności będą sprzyjające i Bóg da to w niedzielę zagaję pana B. co i jak? Sama jestem ciekawa. Ostatnio zostałam słomianą wdową, więc na przyszły rok szykujemy się z moimi czworonogami pomyśleć o konkursach. :mysl_1: :happy3: :happy3: No chyba, że znowu nam od wystawy do wystawy każą jeździć. :placzek: :placzek:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: Ania W »

Najważniejsze że 'myślę, więc jestem" a nie "wiem, więc jestem" :jezyk_3:

Qzia spróbuj chociaż spytać od kiedy takie ewentualne zmiany i gdzie się można z nimi zapoznać ;)
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: Danuta »

qzia pisze:Jak okoliczności będą sprzyjające i Bóg da to w niedzielę zagaję pana B. co i jak? Sama jestem ciekawa.
Kasiu też będę w Poznaniu i to bez balastu w postaci psa więc może razem z Tobą będę atakować pana B. o wiedzę w tym temacie!!! :silacz:

A może zwabimy go na stoisko Klubów Ogara, Gończego i Charta Polskiego i zrobimy mu maglowanie przy jakichś swojskich dodatkach sprzyjających rozwiązywaniu języków? ;) :happy3:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Sensacyjne doniesienia Kasi-qzia nt. użytkowości

Post autor: Danuta »

Ania W pisze:Najważniejsze że 'myślę, więc jestem" a nie "wiem, więc jestem" :jezyk_3:
Sądzę, że rozważania Kartezjusza na temat bytu nie obejmują zagadnień pieskiej użytkowości :lol:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ