Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: Józef »

pojawi się w tym czasie dużo nowych, zdolnych Ogarków, oby wszystkie zdrowe i oby z każdym rokiem było ich coraz więcej, i obyśmy mięli ze wszystkimi ich właścicielami tu kontakt
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: Józef »

Żeby mi apel się nie rozmył w dyskusji - przy okazji dziękuję za już przesłane materiały.
Józef pisze:Po krótkich konsultacjach z Dorob, Hanią, Węszynoską i Rafkow - bo akurat "na ogólnopolskim liczeniu ogarów" byli i raczyli mię skomentować - wychodzi mi że pracę warto wykonać i może być uzupełnieniem baz już istniejących.

Uprzejmie proszę Was o:
- udostępnienie w formie pliku scan lub spisu po prostu mailem rodowodów Ogórków będących w Waszym posiadaniu i spełniających powyższe kryteria (przyp: reproduktor lub sunia hodowlana w wieku reprodukcyjnym)
- udostępnienie kontaktów e-mail do osób tu nie zaglądających, a takowe pieski posiadających
- przekazanie zapewnienia z mojej strony wyżej wymienionym, że w trakcie będą uwzględniane wszystkie uwagi hodowców i posiadaczy reproduktorów (co do sposobu prowadzenia bazy dalej, sposobu jej publikacji, jej celowości itp) - :prosze_1

Oczywiście tam gdzie wiem lub mogę odnaleźć od najbliższego weekendu będę zgłaszał się bezpośrednio.

O scany i spisy uprzejmie proszę na mail: kusy@ogarpolski.strefa.pl

Na PW chętnie udostępnię adres SKYPE - tą drogą też mogę przyjąć plik i ewentualne "douwagi".

Jeśli Ktoś z Was dysponuje nr fax i scanerem (ja niestety już tylko komórkowy jestem i o istnieniu faxów właśnie sobie przypomniałem :) ) to będę wdzięczny za współpracę (przyjęcie faxu i przesłanie scanu mailem) - oczywiście nr faxu tylko na PW, bez otwartej dystrybucji numeru.

Z góry dziękuję. Także za konstruktywne uwagi. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony niedziela 28 gru 2008, 09:38 przez Józef, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: Józef »

Tak jak obiecałem :szacun_1: dziękuję Bea. Mamy Harmonię Z Południowej Kniei oraz Błogą Poszły w Las. Idzie wolno ale idzie. :zgoda:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: Józef »

Rafał przesłał Redę z Rodu Udry. Dzięki :zgoda:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: Józef »

Od czasu do czasu się przypomnę. Grudzień był ciężki, ale wracam do "kolekcji". Dziękuję za przesłane rodowody. Proszę o jeszcze. I proszę o pamięć w ciągu roku jak narybek zdobędzie uprawnienia hodowlane. Pozdrowionka :hi_1:
Józef pisze:Po krótkich konsultacjach z Dorob, Hanią, Węszynoską i Rafkow - bo akurat "na ogólnopolskim liczeniu ogarów" byli i raczyli mię skomentować - wychodzi mi że pracę warto wykonać i może być uzupełnieniem baz już istniejących.

Uprzejmie proszę Was o:
- udostępnienie w formie pliku scan lub spisu po prostu mailem rodowodów Ogórków będących w Waszym posiadaniu i spełniających powyższe kryteria (przyp: reproduktor lub sunia hodowlana w wieku reprodukcyjnym)
- udostępnienie kontaktów e-mail do osób tu nie zaglądających, a takowe pieski posiadających
- przekazanie zapewnienia z mojej strony wyżej wymienionym, że w trakcie będą uwzględniane wszystkie uwagi hodowców i posiadaczy reproduktorów (co do sposobu prowadzenia bazy dalej, sposobu jej publikacji, jej celowości itp) - :prosze_1

Oczywiście tam gdzie wiem lub mogę odnaleźć od najbliższego weekendu będę zgłaszał się bezpośrednio.

O scany i spisy uprzejmie proszę na mail: kusy@ogarpolski.strefa.pl

Na PW chętnie udostępnię adres SKYPE - tą drogą też mogę przyjąć plik i ewentualne "douwagi".

Jeśli Ktoś z Was dysponuje nr fax i scanerem (ja niestety już tylko komórkowy jestem i o istnieniu faxów właśnie sobie przypomniałem :) ) to będę wdzięczny za współpracę (przyjęcie faxu i przesłanie scanu mailem) - oczywiście nr faxu tylko na PW, bez otwartej dystrybucji numeru.

Z góry dziękuję. Także za konstruktywne uwagi. Pozdrawiam.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
samograj

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: samograj »

...
Ostatnio zmieniony czwartek 15 mar 2012, 15:14 przez samograj, łącznie zmieniany 1 raz.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: Józef »

samograj pisze:Podajcie mi linka do bazy, bo....nie wiem czy moja CHP ŻMIŁKA z Gończaków się tam nie zawieruszyła przypadkiem - jesli tak to trzba ja usunąć.
Witaj Samograjko. Do linka jeszcze daleka droga, dużo pracy. Zaczynam od pozyskania rodowodów. Idzie powoli ale nie o pośpiech chodzi. Nie dysponuję rodowodem Żmiłki. Trzymaj się.

Dziękuję Panu Grzegorzowi za materiał i "kynologiczne pozdrowienia" :zgoda: Żaden ze mnie kynolog, tym bardziej dziękuję :zgoda:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
samograj

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: samograj »

...
Ostatnio zmieniony czwartek 15 mar 2012, 15:14 przez samograj, łącznie zmieniany 1 raz.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Baza rodowodów reproduktorów i suk w wieku reprodukcyjnym

Post autor: Józef »

samograj pisze:Za to ja dysponuję :gleba:
Chodzi o to, że jesli ona jest gdzieś w bazie suk hodowlanych, to trzeba ja wykreslić...niestety!
Ale ja zrozumiałem :gleba: . Mam wpływ tylko na bazę którą robię, ale przekażę wszędzie gdzie dotrę :szacun_1: spoko.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
ODPOWIEDZ