Regionalny Konkurs Pracy Dzikarzy im. Bogdana Skołudy Jary

MaciekSz
Posty: 474
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 10:21
Gadu-Gadu: 0

Regionalny Konkurs Pracy Dzikarzy im. Bogdana Skołudy Jary

Post autor: MaciekSz »

Wystartowało 15 psów. Ogar,alpejczyk, gończe polskie i słowackie, płochacze niemieckie, foksteriery krótkowłose, jagterier. Był to drugi start Afery w konkursie dzikarzy. Podobnie jak poprzednio, zakończył się na próbie posłuszeństwa. Zwolniona z otoku najpierw nie oddalała się, a następnie poszła w las. Powrót zajął 45 min. Konkurs wygrał gp CHYB Gończa Radość kolegi Rafała z maksymalną liczbą 140 pkt. Alpejczyk BLAZER Zimny Trop drugie miejsce 140 pkt. Kolega Rafał Pluto-Prondziński został uznany przez sędziów za najlepszego przewodnika konkursu.
Konkurs odwiedzili również Ewa i Sokół/Ares
Załączniki
przed konkursem
przed konkursem
po konkursie
po konkursie
Ewa i Sokół/Ares
Ewa i Sokół/Ares
Blazer i Afera
Blazer i Afera
zwycięzcy
zwycięzcy
Uczestnicy i organizatorzy
Uczestnicy i organizatorzy
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Regionalny Konkurs Pracy Dzikarzy im. Bogdana Skołudy Jary

Post autor: Hekate »

Afera przed konkursem sfrustrowana patrzy na linkę, po konkursie zmęczona, ale zdecydowanie "na luzie" :mrgreen:
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Regionalny Konkurs Pracy Dzikarzy im. Bogdana Skołudy Jary

Post autor: 1e2w3a »

Tym razem nie mogliśmy kibicować Aferze, jak przyjechaliśmy to zaraz natknęliśmy się na grupę poszukiwawczą wracającą z lasu - niestety bez uciekinierki. :niewka: W końcu się znalazła, nawet nie wiem jak i kiedy. Ale za to Blazer pracował na maxa. :silacz: Ze wszystkich konkurencji same czwórki, a dzika szukał trochę ponad minutę. :brawo_1: Ja stawiałam na niego - no bo cóż może przebić maksymalną liczbę punktów - no może krótszy czas poszukiwania. Ale Blazer przegrał dlatego, że jest starszy od Chyba. Jak widać preferowana jest młodość.
Blazer z Aresem nie za bardzo się zgadzali, trzeba było ich, tak na wszelki wypadek, trzymać na dystans. Za to Afera bardzo interesowała Aresa, no może jeszcze jedna terierka.
Była też na zakończenie pyszna grochówka, organizatorzy ufundowali piękne puchary, nagrodzone psiaki dostały coś "na ząb".
Okolice przepiękne, pogoda dopisała (choć rano jak wyjeżdżałam to we Wrocławiu była mgła), ludzie mili i sympatyczni, czego chcieć więcej, no może tylko tego, że nie udało się nam wejść do zagrody z dzikami po zakończeniu konkursu. :niewka:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Regionalny Konkurs Pracy Dzikarzy im. Bogdana Skołudy Jary

Post autor: qzia »

Afera jak to prawdziwy ogar zrobiła aferę. :silacz: :silacz: Dzielna dziewczynka. Nie wiem jak się przywołujecie ale na mojego Rysia-matołka działa dość dobrze gwizdek. Oczywiście tak przez pierwsze 25 sekund po spuszczeniu w nowym terenie. Jak za szybko nie gwizdnę a Ryś złapie trop to hulaj dusza. :nunu: :nunu: I tak jesteśmy wiernymi fanami Afery i jej występów. :brawo_1: :brawo_1:
ODPOWIEDZ