Spotkania podlaskie

Awatar użytkownika
Rudolf
Posty: 375
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 11:39
Gadu-Gadu: 2095935
Lokalizacja: Poznań/ Kalisz
Kontakt:

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: Rudolf »

dzięki wszystkim :) może kiedyś zorganizuję nam wycieczkę krajoznawczą po Polsce... Szczecin, Katowice, Sokołów Podlaski :D

Kusy to kuzyn Rudolfa :) obaj są z Jaśminowej ulicy :)
Marta & Rudolf

Obrazek
Awatar użytkownika
nika
Posty: 104
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 11:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tychy

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: nika »

Ano właśnie - tym bardziej zapraszamy kuzyna
Rudolf też bardzo przystojny - jak i Kusy oczywiście :D
A raczej Kusy - jaki i Rudolf bo ciutkę młodszy jest
Ogar - pies z duszą ... http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: Józef »

nika pisze:w sobotę spotykają się 4 ogary
No, zapowiada się nasz lokalny rekord! Ostatni - 3 Ogary - był na polowaniu w Orzeszu :happy3:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: carmen »

a maciek pewnie konno przyjechał na ten spacer ... i dalej nie mam zdjęcia ogara przy koniu :zly2:

proszę się poprawic :mrgreen:
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: Agata »

carmen pisze:a maciek pewnie konno przyjechał na ten spacer
Nie musiał, spotkaliśmy się pod jego domem, konie widziałam na podwórku, chodziły sobie luzem.
I dostałam zaproszenie na naukę jazdy kiedy zrobi się cieplej. :happy3: . Zdjęcie koni i ogarów zrobię następnym razem, o ile Maciek sam się nie poprawi... ;)
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: Maciej Osiński »

ale mnie obgadujecie...
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: carmen »

no tak... następnym razem...



a tu ani o koniku i ogarze widu ani słychu...


kiedy będą zdjęcia ogarów przy koniu??? :prosze_1:

już niedługo zaczynam nowy sezon, bo śnieg zlezie ;) znowu będę o koniiijach dużo mówic :roll:


i o zdjęcia Aścki Herbu Węszynos też grzecznie proszę :) to już musi byc duża pannica :)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: Maciej Osiński »

na wiosne bo teraz kunie ulepy... ;)
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: Maciej Osiński »

kurcze może czas powtórzyć spacerek?? A może jeszcze jakieś chętne osoby by się znalazły?? Fajnie że miałaś wtedy ze sobą aparat... Tak miło mi się teraz wspomina patrząc na fotki.
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Spotkania podlaskie

Post autor: Agata »

Maciek, już o tym myślałam... ;) I o kuniach tyż :D :happy3: Innych też zapraszamy :prosze_1:
ODPOWIEDZ