VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Wilga »

Zbieram głosy nt. zamówień i jak widzę jest zapotrzebowanie na miody :). Przekażę p. rolnikowi. Reszta też warta polecenia, szczególnie moje ulubione mąki i kasze :).
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Betty »

Angelika pisze:Nas jednak nie będzie na zlocie :niewka: Może innym razem się uda :silacz: Pozdrawiamy z Czesną i będziemy czekać na relację i zdjęcia :piwko: :hi_1:
Jaka szkoda! :placzek: Już się cieszyłam, że poznamy się osobiście wszyscy czworo, a nie tak tylko FB :placzek:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Katarzyna
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 26 sie 2018, 10:41

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Katarzyna »

Na specjalne życzenie Kasi, "jajo" będzie przywiezione :)

Chcielibyśmy zamówić 2 sery kozie : z kminkiem i wędzony oraz mąkę orkiszowa typ 1850 bio i żytnia typ 1850 bio po 1 kg :)

Cieszymy się już na spotkanie z Wami :)

Kasia i Tomek od Mięty
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Wilga »

Hej, Kasiu, ale się cieszymy, że będziecie :). Sery kozie są czyste, bez dodatków, nie wiem czy da się zamówić wędzony, jak zdążą to zrobią, bo do piątku mają obóz jeździecki, a kozy i sery to produkcja uboczna :)
Pozdrawiamy

Bogna i Cykada
Katarzyna
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 26 sie 2018, 10:41

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Katarzyna »

To jak nie będzie wędzonego to trudno, to może być z czarnuszką :) albo jaki będzie :)

Dziękuję
Katarzyna
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 26 sie 2018, 10:41

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Katarzyna »

Pisałam o serach z dodatkami, bo w którymś poście była o tym mowa, ale może być czysty :)
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Ewka »

Katarzyna pisze:Pisałam o serach z dodatkami, bo w którymś poście była o tym mowa, ale może być czysty :)
Kasiawro pisała o serach kozich z dodatkami.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Eni »

kasiawro pisze:
Jeśli mowa o serach to ja mam możliwość przywiezienia serów kozich Wam pod zamówienie.
Taki walec szerokości 2-3 cm to koszt około 10-12 zł.
Sery: z czarnuszką, kozieradką, kminkiem, bazylia z suszonym pomidorem, żurawiną, wędzony oraz czysty bez niczego. Poza tym twaróg, śmietana, masło, kefir oczywiście wszystko z mleka koziego.
Chętnych również zapraszam na PW aby tutaj nie zaśmiecać wątku.
Kasiu, a jak mają się kontaktować ewentualni chętni z Facebooka, co nie mają konta tutaj?
A dwa, PW na forum działa jak dawne GG, wysyła tylko, gdy obie osoby są w tym samym czasie online, co sprawia, że możesz nie wiedzieć, że ktoś próbuję wysłać, jak nie siedzi na forum czekając na Ciebie...
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: SARABANDA »

Eni pisze:
PW na forum działa jak dawne GG, wysyła tylko, gdy obie osoby są w tym samym czasie online, co sprawia, że możesz nie wiedzieć, że ktoś próbuję wysłać, jak nie siedzi na forum czekając na Ciebie...
Jesteś pewna, ja korzystam kilka lat i nie zauważyłam :mysl_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Ania W »

Eni pisze:
Kasiu, a jak mają się kontaktować ewentualni chętni z Facebooka, co nie mają konta tutaj?
A dwa, PW na forum działa jak dawne GG, wysyła tylko, gdy obie osoby są w tym samym czasie online, co sprawia, że możesz nie wiedzieć, że ktoś próbuję wysłać, jak nie siedzi na forum czekając na Ciebie...
W pierwszym poście są wszystkie kontakty.

Nie bardzo wiem o co chodzi z pw na forum...Mi zawsze normalnie wysyłało tzn. właściwie na zasadzie maila, dodatkowo na skrzynkę mailową przychodzi powiadomienie, że jest wiadomość więc nie bardzo wiem o co chodzi z tymi próbami wysyłania i koniecznością bycia online :mysl_1:
ODPOWIEDZ