Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: agag »

Józef, to nie ten wątek, nie zaczynaj w kolejnym burzy o entropię. Jeśli masz coś nowego do dodania w tej kwestii, napisz to w odpowiednim wątku. Nie chcę bawić się w moda, ale już mam tego dosyć, sprowadzania kwestii ogara do jednego. Ten wątek dotyczy polujących reproduktorów i o tym piszmy!
Musiu Twój post wszystko wyjaśnia, to bardzo fajny pomysł. Wieczorem będę rozmawiać z Hanią (ona ciągle jeszcze ma zepsuty komputer) może jeszcze jakiś jej się przypomni to dopiszę.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: Józef »

Agag, spoko, zgadzam się z Tobą. Ale nie ja zarzuciłem że ten Pan szuka "pod lewe krycie". Kończąc offa lewym kryciem jest również krycie chorego lub chorym psem. Już mnie nie ma :zgoda:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: dorob62 »

A tu????
viewtopic.php?f=31&t=209" onclick="window.open(this.href);return false;
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
gryfna

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: gryfna »

Dorob, chodzi o te "czynne zawodowo" :) Te psy mają dyplomy, ale czy na codzień rzeczywiście polują?
Państwu od tajemniczej (także dla mnie, dla ścisłości) suki zależy właśnie na psie aktywnie polującym.
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: Danuta »

Józef każdy Twój wpis jest w stylu takiego śniadolicego przywódcy pewnego ruchu; ….Balcerowicz musi odejść!...
Ja myślałam, że Ty, żądny wiedzy o genetyce, z dziką radością, że wreszcie coś się dzieje w temacie, popędzisz na wykład „DNA u psowatych”, aby jednak poszerzać i systematyzować swoją wiedzę… Chociaż właściwie niestety odnoszę wrażenie, że Ty myślisz, że już wszystko wiesz… - Balcerowicz musi odejść!!!
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: hania »

Z tych co ja pamiętam na szybko - psy polujące, żyjące i mające uprawnienia : Argo, Bohun, Pala, Minor, Hultaj, Tango, Jot, Jantar, As-dur, Jaśmin.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: Józef »

Danusiu, wiem że nic nie wiem ;) Jak już ktoś zwrócił tu uwagę te wpisy są nie na temat więc chętnie zakończę. [ciach]
A jednak nie potrafiłeś sam zakończyć :zly3:
Kolejne wpisy forumowiczów, nie związane z tematem wątku, będą ciachane i odpowiednio nagradzane :nunu:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
bea100

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: bea100 »

Józef pisze:Danusiu, wiem że nic nie wiem ;)
Pomijając emotkę, absolutnie się z tym mogę zgodzić :|

Resztę- wykasowałam.

Wracając do tematu- jest jeszcze polujący reproduktor Rokosz Ogarusy. Oraz Idol Marcelowe Ogary (chyba poluje właśnie).


PS. Jednak za obrażanie przez Józefa seminarium i znanych kynologów- oraz za insynuacje dot ustawienia seminarium naukowego- proszę Sz Admina o odpowiednią interwencję wraz z odpowiednim nagrodzeniem autora.
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: Administrator »

bea100 pisze:PS. Jednak za obrażanie przez Józefa seminarium i znanych kynologów- oraz za insynuacje dot ustawienia seminarium naukowego- proszę Sz Admina o odpowiednią interwencję wraz z odpowiednim nagrodzeniem autora.
Interwencją było wykasowanie częsci posta. Chwilową nagrodą... najsz(cz)erszy z możliwych uśmiechów politowania admina, który wywołuje obsesyjna histeria Józefa w pewnym temacie.
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Reproduktor polujący pilnie poszukiwany!

Post autor: Józef »

Dziękuję za zainteresowanie Admina moją skromną osobą, czuję się wyróżniony :zgoda: .
Rokosza zapraszaliśmy na polowanko na "zielonym" ale się wahał - sprawdźcie czy rzeczywiście poluje u źródła. No w każdym razie będziemy zapraszać Rokosza znowu w tym roku coby dołączył do naszych początkujących.

P.S. Nie obraziłem seminarium. Przecież wiadomo że nie mogło tam być takich głupot, nie? Ale przyjmuję cięcie z pokorą :zly1:
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
ODPOWIEDZ