Szkolenia i kursy on-line

Metody szkoleń, technika, kursy...
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 44
Rejestracja: piątek 11 sty 2019, 21:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: Migotka »

Bardzo nam się podobał wczorajszy webinar. :) I tak przeglądając ogarowe grupy na FB, można wydobyć kolejne tematy, które samo życie pisze. Właśnie wspomniany wczoraj 'ogar a dziecko' (czy może ogar też dziecko? ;) ) i jeszcze coraz częściej padają wątki o lękliwych ogarkach w mieście czy niestety przejawach agresji (choć o to pewnie zahaczy to kolejne szkolenie? :) ). Tylko czy na takie ewentualne webinary zapiszą się osoby faktycznie zainteresowane.. Taka luźna refleksja. Pozdrawiamy!
Ania, Łukasz i MIGOTKA z Nadbużańskich Ścieżek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: kasiawro »

Migotka pisze: piątek 26 mar 2021, 13:28 Bardzo nam się podobał wczorajszy webinar. :) I tak przeglądając ogarowe grupy na FB, można wydobyć kolejne tematy, które samo życie pisze.
Dokładnie, też tak uważam :).
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: Ania W »

Migotka pisze: piątek 26 mar 2021, 13:28 Bardzo nam się podobał wczorajszy webinar. :) I tak przeglądając ogarowe grupy na FB, można wydobyć kolejne tematy, które samo życie pisze. Właśnie wspomniany wczoraj 'ogar a dziecko' (czy może ogar też dziecko? ;) ) i jeszcze coraz częściej padają wątki o lękliwych ogarkach w mieście czy niestety przejawach agresji (choć o to pewnie zahaczy to kolejne szkolenie? :) ). Tylko czy na takie ewentualne webinary zapiszą się osoby faktycznie zainteresowane.. Taka luźna refleksja. Pozdrawiamy!
Myślę, że to w dużym stopniu kwestia właśnie komunikacji ...o czym więcej następnym razem ;)Zwłaszcze jeżeli mówimy o relacjach dziecko-pies.
Fajnie gdyby więcej osób opowiedziało o swoich doświadczeniach- osobiście uważam, że to też bardzo cenne.
annvici
Posty: 48
Rejestracja: czwartek 16 sie 2018, 16:46

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: annvici »

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu #WebinarDlaBudrysa. Po wykładzie mamy obiecany czas na pytania, wymianę doświadczeń i ogarowe pogaduchy :happy3:
Załączniki
#WebinarDlaBudrysa-5.png
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: Eni »

Czy szkolenie może wygrać z instynktem? Opowiada Jacek Galuszka

Czyli jak przekierować instynkty i łańcuch łowiecki psa, gdy nie może go realizować w naturalny sposób, by psiak nie sprawiał problemów i nie szukał sposobów na realizację potrzeb na własną łapę
https://youtu.be/Kxl7BTrUmMA
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: kasiawro »

annvici pisze: wtorek 06 kwie 2021, 11:59 Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu #WebinarDlaBudrysa. Po wykładzie mamy obiecany czas na pytania, wymianę doświadczeń i ogarowe pogaduchy :happy3:
Kto jeszcze się nie zapisał, a żądny poznania mowy psiej jest - to raz robi przelew, dwa podaje adres mailowy, trzy jutro o 20 zasiada przy komputerze!!!
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: Eni »

Pies i dziecko w jednym domu - Jak to ogarnąć? Cena 45zł
https://fb.me/e/1LqhaPhzI

....................................
Zapisz się na bezpłatny webinar: JAK NAUCZYĆ PSA REZYGNACJI?
🟡 Wtorek - 20 kwietnia, g. 19:00! 🟡
https://kursy.zwierzetaludziom.pl/webinar_o_rezygnacji/

Webinar jest dla posiadaczy psów:
🟡 zjadających wszystko zbyt chętnie,
🟡 kradnących cenne przedmioty i jedzenie,
🟡 zwyczajnych / rodzinnych, pracujących,
🟡 początkujących w dogoterapii,
🟡 ciekawskich i aktywnych.

................................

20 kwietnia 2021 darmowy webinar
Lęk separacyjny - co robić, gdy pies szczeka, wyje, niszczy
https://fb.me/e/KNxAYvik
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Szkolenia i kursy on-line

Post autor: Eni »

Bezpłatne wyzwanie -start 4 maja 2021
Zapraszamy na WYZWANIE Szeptuna

Zapraszamy was do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie WYZWANIU Szeptuna, które rusza 4go maja i będzie trwało przez 4 kolejne tygodnie do 1go czerwca.


Dla Kogo?
Wyzwanie jest skierowanie do Opiekunów psów, którzy chcą zrobić krok ku samodzielności i innemu postrzeganiu swoich psów, przede wszystkim w oparciu o ich realne potrzeby, jako gatunku. Jest to też projekt, który skupia się również na kompetencjach Przewodnika i pozwala człowiekowi odkryć nowe obszary wiedzy i kompetencji.

A co będziemy robić w ciągu tych 5ciu tygodni?
Będziemy wraz z naszymi psami realizować pod patronatem grupy „Mój samodzielny dzielny pies" program,
który:
-pozwoli Wam sprawdzić poziom samodzielność naszych psów w relacji z Wami
-otworzy Wam umysł na potrzeby Waszych psów, a może i też na Wasze?
-da wam próbkę nowych możliwości w życiu w Waszym psem, nie tylko w sferze aktywności, ale i w sferze dezaktywności czyli odpoczynku psa i odpoczynku własnego
-pomoże Wam określić rozmiar i wagę poszczególnych obszarów życia z psem, weźmiemy pod lupę was razem i każdego z osobna w tym duecie
-wskaże wam obszary Waszych wspólnych kompetencji oraz indywidualnych obszarów do przyszłej pracy

Być może udział w tym wyzwaniu będzie początkiem zmiany nawyków, nowego innego spojrzenia na Twojego psa, dobrym początkiem przygotowującym Was do treningów, pracy, życia, wspólnych lub oddzielnych wakacji. Do rozłąki lub/i do ciągłego przebywania ze sobą. Zapraszamy!


Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w WYZWA­NIU Szeptuna?

Żeby wziąć udział w wyzwaniu należy zapisać się do naszego newslettera
https://mailchi.mp/a5593d2b2708/wyzwanie-szeptuna


Każde wyzwanie to nowa tygodniowa karta pracy dla Ciebie. Kartę dostaniesz od nas właśnie na swoją skrzynkę pocztową. - dlatego aby móc wziąć udział w WYZWANIU prosimy o zapis na newsletter :-)

Niniejszym zapisy ruszają, a my spotykamy się od 4go maja w każdy wtorek na grupie Szeptuna :-) Będziemy tam publikować w godzinach dopołudniowych krótkie filmiki z WYZWA­NIEM i instrukcję do karty pracy (karty co tydzień dostaniecie w e-mailu)

Wyzwanie w trakcie trwania i dwa tygodnie po zakończeniu jest darmowe w grupie, później znika z grupy i trafia do sklepu www.anetamysliwec.shoplo.com


Gotowi? Na nowe przedwakacyjne WYZWANIE Szeptuna? A Wasze psy?
Zapraszam serdecznie!
Aneta SZEPTUN Uczymy Rozumieć Psy oraz grupa „Mój samodzielny dzielny pies”
https://fb.me/e/2nKqBMo9f

..............................................................

Bezpłatny Webinar Małgorzaty Woźniak "5 błędów w pracy z lękiem separacyjnym" - 28 kwietnia 2021
https://fb.me/e/1346iQAjj
12 lat temu do mojego domu zawitała Nela.
Ja nie miałam pojęcia co to lęk separacyjny i z czym to się je.

Na Neli uczyłam się wszystkiego, w tym jak radzić sobie z jej problemem z samotnością i o tym właśnie Ci opowiem podczas mojego spotkania.


• jakie sposoby zostały mi zaproponowane
• jakie metody NIE zadziałały na mojego psa
• jakie błędy popełniłam:(

Zapraszam Cię na DARMOWY wykład online już 28 kwietnia, o 10.00

Wykład prowadzę ja - Małgorzata Woźniak, a moimi pomocnikami są moje 4 posokowce bawarskie, poniżej znajdziesz mój opis.

Tu się zapiszesz:
https://www.subscribepage.com/5bledow_z ... aracyjnym
Do zobaczenia!

INFO o webinarze:
• Webinar to szkolenie online.
• W dniu wydarzenia uczestnicy otrzymują mailowo link do wirtualnego pokoju, w którym odbywa się wykład.
• Wymagania sprzętowe: dobre połączenie internetowe (LTE, światłowód etc), komputer/laptop/tablet czy smartfon (jednak wygodniej ogląda się wykład na większym ekranie)
• Podczas wykładu można zadawać pytania poprzez okienko czatu, nie ma potrzeby używania mikrofonu czy kamery - prowadzący nie widzi, ani nie słyszy uczestników
• Webinar jest dostępny dla zapisanych osób na 24 h od czasu publikacji

Wykład prowadzi Małgorzata Woźniak, założycielka BavariaTeam, szkoły dla trenerów Pro-Canine, Mantrailing Academy Europe - organizacji certyfikującej zespoły tropiące oraz przygotowującej trenerów do pracy tropowej oraz Scent Detection Poland, dla przewodników z psami wykrywającymi zapach.
W realnej pracy pracuje z dwoma posokowcami: Nessie Airgialla i Breeze Innis Airgialla w tropieniu i w detekcji zapachu w Polsce i Czechach.
Wcześniej pracowała z dwiema suczkami Nelą i Florą w tropieniu - dziś obydwie na emeryturze.
Przygotowywała również psy do pracy w amerykańskiej policji w zakresie tropienia użytkowego i wykrywania substancji.
Jest wykładowcą i członkiem jednej z największych organizacji promujących szkolenie zwierząt bez przemocy: Pet Professional Guild, IAABC oraz ICAN.
W tej chwili głównie prowadzi kursy trenerskie, instruktorskie oraz zagraniczne seminaria.
Wykorzystując w praktyce swoją ogromną wiedzę o psach, a jeszcze większą o ich przewodnikach, sukcesywnie i wytrwale prowadzi kolejne zespoły do ich metamorfozy, równocześnie wspierając podczas tej trudnej drogi, motywując oraz ucząc, co jest w życiu z psem (i nie tylko) najważniejsze.
"ODDYCHAJ" - to z pozoru jedno proste słowo, podczas pracy pod jej skrzydłami nabiera nieprawdopodobnej mocy i znaczenia oraz pozwala pokonać każdą napotkaną trudność, niemalże odruchowo rozbrzmiewając w głowach jej podopiecznych.
W pracy z zespołami zawsze bierze pod uwagę wzajemną komunikację, przekazując narzędzia do efektywnego budowania porozumienia pomiędzy psem i jego przewodnikiem, a jej konikiem jest łańcuch łowiecki, w temacie którego jest niekwestionowaną specjalistką.
W bliższym gronie z ogromną sympatią nazywana "Matką Kurą", ponieważ jak nikt inny dba o swoje kurczęta, wspierając je, ale też silnie motywując, gdy sytuacja tego wymaga:)
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Bezpłatny webinar SZCZENIAK i LUŹNA SMYCZ

Post autor: Eni »

Małgorzata Woźniak z Bavaria Team zaprasza na darmowy webinar, 18 stycznia, 11:00 + nagranie, Szczeniaki 10 rzeczy, które musisz ogarnąć zanim dasz szczeniakowi dom

Tu się zapiszesz:
https://www.subscribepage.com/webinar_szczeniaki

________________________

Kasia z Piesologii zaprasza na bezpłatny webina, pt.: Luźna Smycz czyli jak nauczyć psa chodzenia na smyczy.

http://piesologia.pl/webinar-luzna-smyc ... jevGQcZCiM
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Lękliwość : Szkolenia i kursy on-line

Post autor: Eni »

Małgorzata Woźniak o psach myśliwskich i lękliwości.
Zapisy i płatności:
https://bavariateam.pl/produkt/lek-pies-mysliwski/
KIEDY: 21.07, 18:00
Koszt: 100 zł do 20 lipca, 130 zł od 21 lipca
DOSTĘP: na żywo i nagranie na 30 dni

Jest nadwrażliwy na dźwięki, wydaje Ci się, że słyszy każdy stukot, każdy głos, każde szczeknięcie.

Denerwuje się gdy słyszy piski czy przejeżdżającą ciężarówkę.

Zwraca uwagę na dziwnych kształtów pomniki, nowy śmietnik, inaczej poruszających się ludzi. Denerwują go światła mijających go aut.

Trzęsie się jak osika gdy nadchodzi burza, nienawidzi gdy wychodzisz i nazywasz to lękiem separacyjnym.

Psy myśliwskie owszem są odważne, w swojej pracy, są kreatywne i niezależne.

Jednak coraz częściej mieszkają w mieście, gdzie tych dźwięków i nowości jest mnóstwo.

Opiekunowie, którzy zgłaszają się do mnie po pomoc często nie są świadomi z czego wynika wzmożona lękliwość ich psów. I moja pierwsza zasada jest zawsze związana ze zrozumieniem DLACZEGO, a potem wdrożenie pracy z psem.

Bo wiesz jak ktoś się boi, to go nie zostawiasz i nie mówisz mu dasz radę, nie ma się co bać (pająków!)

I to mój nowy temat na webinar o psach myśliwskich, szykuj się na maksymalną dawkę wiedzy jak radzić sobie z lękiem u psa myśliwskiego.

Co dam Ci na naszym spotkaniu?

Objaśnię czym jest lękliwość i czy ma coś wspólnego to, że to pies myśliwski? (TAK, MA!)
Wyjaśnię jak psy radzą sobie z lękiem i czy agresywność ma coś wspólnego ze strachem?
Pokażę jak wygląda lęk w praktyce, a przecież nie zawsze jest to takie oczywiste
Pomogę Ci we wstępnych etapach pracy i pokażę jak wspierać psa
Dam Ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą Ci lepiej zarządzać psem w trudnych sytuacjach
Wyjaśnię podstawy dotyczące lęku separacyjnego

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla opiekunów psów myśliwskich, którzy zauważyli zachowania lękowe u swojego psa
Dla osób z psem miksem, który boi się nowości na spacerach
Dla osób, których psy są reaktywne na smyczy i ciągną
Dla osób, których szczekają na każdy dźwięk w domu i w nowych miejscach
Dla każdego kogo kręci pies myśliwski i chce więcej wiedzieć o swoim psie
Dla każdego, kto chciałby zrozumieć swojego psa myśliwskiego

Kto prowadzi webinar?
Małgorzata Woźniak

Webinar prowadzę ja - Małgorzata Woźniak + moi posokowi asystenci.
W 2011 założyłam BavariaTeam, a następnie Mantrailing Academy Europe - organizację certyfikującą zespoły tropiące oraz przygotowującej trenerów do pracy tropowej oraz Scent Detection Poland, dla przewodników z psami wykrywającymi zapach.

W realnej pracy pracuję z dwoma posokowcami: Nessie Airgialla i Breeze Innis Airgialla w tropieniu i w detekcji zapachu w Polsce i Czechach.
Wcześniej pracowałam z dwiema suczkami Nelą i Florą w tropieniu - dziś obydwie na emeryturze.
Przygotowywałam również psy do pracy w amerykańskiej policji w zakresie tropienia użytkowego i wykrywania substancji.
Jestem wykładowcą i członkiem jednej z największych organizacji promujących szkolenie zwierząt bez przemocy: Pet Professional Guild, IAABC oraz ICAN.

W tej chwili głównie prowadzę kursy trenerskie, instruktorskie oraz zagraniczne seminaria.

A w tropieniu uwielbiam co? Metamorfozy!

INFO o webinarze:
• Webinar to szkolenie online, często nazywam to też wykładem online
• Ogromnym plusem jest to, że możesz uczestniczyć w wykładzie bez konieczności przyjeżdżania gdzieś, spania w innym mieście etc.
• Wprowadziliśmy wygodne opłaty poprzez platformę: BLIK, kartą i przelewy24
• Po zapłacie otwiera Ci się zakładka na tej platformie z linkiem, w który klikasz, dodajesz swoje dane na jaki ma przyjść link do wirtualnego pokoju, w którym odbywa się wykład.
• Jakie dane? - imię, nazwisko i mail - sprawdź na pewno maila czy jest poprawny, ponieważ na niego przyjdzie LINK do pokoju!
• Wymagania sprzętowe: dobre połączenie internetowe (LTE, światłowód etc), komputer/laptop/tablet czy smartfon (jednak wygodniej ogląda się wykład na większym ekranie)
• Podczas wykładu można zadawać pytania poprzez okienko czatu, nie ma potrzeby używania mikrofonu czy kamery - ja Was nie widzę, ani nie słyszę
https://facebook.com/events/s/lekliwosc ... 778704832/
ODPOWIEDZ