KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: qzia »

W tą niedzielę odbyła się wystawa w Nowym Dworze. Gratulacje dla uczestników. Może ktoś jest zorientowany kto ufundował takie piękne rozetki dla zwycięzców?
uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: uncja »

qzia pisze: wtorek 30 lis 2021, 10:39 W tą niedzielę odbyła się wystawa w Nowym Dworze. Gratulacje dla uczestników. Może ktoś jest zorientowany kto ufundował takie piękne rozetki dla zwycięzców?
Lusia, a któż by inny :cwaniak:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: qzia »

Może się sama odezwie i powie skąd jest zdjęcie umieszczone na rozetach?
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: lusia »

Zamówiłam w Elite zoo . Jeżeli komuś przeszkadza zdjęcie na rozecie bo jest jego to proszę pozwać firmę która wykonała rozety . A przy okazji jest mi bardzo przykro że moje starania nagrodzenia przybyłych na wystawę ( nie mówiąc o wydanych pieniądzach ) zostały skrytykowane. P.S. po co zapisała się Pani na wystawę aby nie przyjechać?
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: kasiawro »

lusia pisze: wtorek 30 lis 2021, 21:03 A przy okazji jest mi bardzo przykro że moje starania nagrodzenia przybyłych na wystawę ( nie mówiąc o wydanych pieniądzach ) zostały skrytykowane.
Przecież nikt nic nie krytykuje :mysl_1: , po co ten atak :zdziw_4: ?
Chodzi o to, że ktoś sobie zawłaszcza z sieci cudze rysunki, fotki, a to nie jest legalne nie wspominając już o kulturze.
Sama nie raz tego doświadczyłam i to nie jest fajne.
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: lusia »

Jeszcze raz piszę - pretensje nie do mnie a do firmy . Zaczynam się zniechęcać do fundowania nagród.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: kasiawro »

Jakbym ja za każdym razem oglądając swoje zdjęcia na obcych stronach miała się zniechęcać to pewnie aparat zostawiałabym w domu :mrgreen: . Lusia nie rób focha bo po co :mysl_1: ? Swoją drogą napisałabym do tej firmy od kogo mają ten rysunek.
Byłam pewna, że Qzia te rozety ufundowała widząc, że jej pies jest na nich. Słabe to bardzo od strony firmy, która to zlecenie realizowała :( .
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: qzia »

:mysl_1: Bardzo mi przykro, że moje choroba :niewka: pokrzyżowała plany Pani Małosi i nie mogłam osobiście odebrać nagród i na miejscu się bardzo zdziwić, że zdjęcie mojego psa zostało skradzione. Pani Małgosiu :mysl_1: mając tyle własnych psów nie mogła Pani podesłać im swojego zdjęcia? Nie było akceptacji projektu przed wydrukiem? Zamiast atakować ludzi wystarczy spokojnie wytłumaczyć. A na rozetę dla swoich suk to nawet nie liczyłam. :niewka:
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: lusia »

Ja niestety nie mam czasu na pilotowanie rozetek i.t.p. rzeczy . Wiele spraw zostawiam osobom wykonującym zlecenia tym bardziej że poprzednio nikt się nie czepiał co do zdjęć . nie mam parcia umieszczania moich pupilów na rozetach. To ma być miła pamiątka dla tych co znależli czas i przyjechali z ogarami a nie autoreklama mojej hodowli i moich suczek.Staram się przez takie upominki zachęcić ludzi którzy "robią " kilometry a potem 2 minuty na ringu z pobieżnym opisem i jak to się mówi - wracajcie do chaty. Coś z pobytu na wystawie im zostaje.
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: KWPR w Nowym Dworze 28.11.2021

Post autor: Eni »

lusia pisze: wtorek 30 lis 2021, 21:24 Jeszcze raz piszę - pretensje nie do mnie a do firmy . Zaczynam się zniechęcać do fundowania nagród.
Posługiwanie się kradzionym mieniem to chyba też nie jest w porządku i na pewno nie zasługuje na oklaski. A granie teraz obrażonej, nie jest chyba lepszym wyjściem, niż odrobina pokory, że się miało w tym procederze swój udział.

Też myślałam, że to rozety z Psiej Comety przez to foto - bo na FB już co niektórzy się chwalili swoimi bezkonkurencyjnymi złotymi medalami :D

Quzia, ponieważ firma na tym zarabia, to ja bym nie odpuściła:
https://www.prawyprofil.pl/ktos-ukradl- ... -co-robic/
ODPOWIEDZ