Biuletyn Klubu Ogara i Gończego Nr.1/2009

Awatar użytkownika
Darek
Posty: 145
Rejestracja: piątek 28 lis 2008, 09:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Biuletyn Klubu Ogara i Gończego Nr.1/2009

Post autor: Darek »

węszynosko, niestety na łowieckim w ostatnim czasie do głosu dochodzą pieniacze i trole.

a ludzie któzy mogą coś pomóc często nie piszą bo i po co jak zaraz kilka osób się kłóci który pies lepszy itd.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Biuletyn Klubu Ogara i Gończego Nr.1/2009

Post autor: Ania W »

Krótko w tej kwestii - jeszcze kilka podobnych wątków na łowieckim i na pewno wszyscy myśliwi pobiegną do hodowli (nawet użytkowych) po op czy gp... :twisted:
Nie wiem czy to tylko moja (nad)interpretacja, ale po żadnej z zagranicznych ras tak się nie jedzie tam jak po gp, a zwłaszcza op....Ale wiecie co? Mnie to już chyba rybka ;)

A teraz kilka słów dotyczących biuletynu:
Bardzo ładnie wydany, chyba naprawdę jakość papieru i druku najlepsza do tej pory :)
Mnie trochę brakowało większej liczby artykułów, ale wiem - to zależy od nas :)
No cóż - trzeba się będzie wziąć i napisać....może przyjdzie mi "cóś" mądrego do głowy :)
O! Chyba nawet przyszło ;) Tylko czy to będzie mądre... :mysl_1:

Trochę się dziwiłam, że część artykułów niepodpisana...szkoda.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biuletyn Klubu Ogara i Gończego Nr.1/2009

Post autor: Józef »

Ad wypowiedź p. Ryka

:zgoda: Wypowiedź należy przyjąć z satysfakcją. No to czekamy na ten wielki plan rozszerzenia puli genetycznej i te niepopularne, radykalne decyzje mające pomóc rasie. Należy się zgodzić z p. Rykiem że w kilka lat można poprawić sytuację (pisano to nie raz i nie trzy), ale trzeba zacząć właśnie podejmować te niepopularne decyzje wymagające pracy w duchu przepisów FCI, a nie "sobiepaństwa" hodowców . Darz Ogar!

Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Ogara Polskiego!
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Biuletyn Klubu Ogara i Gończego Nr.1/2009

Post autor: Wigro »

Darek pisze:węszynosko, niestety na łowieckim w ostatnim czasie do głosu dochodzą pieniacze i trole.

a ludzie któzy mogą coś pomóc często nie piszą bo i po co jak zaraz kilka osób się kłóci który pies lepszy itd.
Niestety masz rację,
tak działa demokracja, czyli żądy większości a ponieważ większość to debile to nie ma co czytać bo merytoryczne wypowiedzi są zaszczekane przez zfrustrowanych grafomanów którzy wiedzą wszystko i fachowcom nie chce się pisać.
Tam jakby nie było moderatorów i bezsensowne wściekłe ataki są bez reakcji.
Szkoda ale to ich problem.
A fachowcy są i chwała im że się odezwą,mimo wszystko, może czasem u nas, zapraszamy.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biuletyn Klubu Ogara i Gończego Nr.1/2009

Post autor: Józef »

Wigro pisze:
Darek pisze:węszynosko, niestety na łowieckim w ostatnim czasie do głosu dochodzą pieniacze i trole.

a ludzie któzy mogą coś pomóc często nie piszą bo i po co jak zaraz kilka osób się kłóci który pies lepszy itd.
Niestety masz rację,
tak działa demokracja, czyli żądy większości a ponieważ większość to debile to nie ma co czytać bo merytoryczne wypowiedzi są zaszczekane przez zfrustrowanych grafomanów którzy wiedzą wszystko i fachowcom nie chce się pisać.
Tam jakby nie było moderatorów i bezsensowne wściekłe ataki są bez reakcji.
Szkoda ale to ich problem.
A fachowcy są i chwała im że się odezwą,mimo wszystko, może czasem u nas, zapraszamy.
Olać debili. Pan Ryk zapowiedział że będzie plan i tego się trzymajmy - debile są wszędzie - przychodzą , odchodzą - a najważniejsze są normy FCI i zalecenia Klubu. Czegoś musimy się trzymać - reformy zostały zapowiedziane.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
ODPOWIEDZ