"NIEZWYKLE SUBTELNY OGAR"

monik

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: monik »

A ja wczoraj zapomniałam napisać, że mój subtelny Urwis ostatnio subtelnie przegryzł plastikową 1,5l butelkę Pepsi, subtelnie rozlewając to po pokoju, podczas mojej nieobecności, normalnie jeden wielki kleik był :zly3: Może chciał się subtelnie napić, bo potem subtelnie, ale dużo sikał na spacerach :lol:
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: BasiaM »

monik pisze:Urwis ostatnio subtelnie przegryzł plastikową 1,5l butelkę Pepsi, subtelnie rozlewając to po pokoju, podczas mojej nieobecności
Uchaty zrobił tak z 2-litrową colą dopiero co przyniesioną ze sklepu.Najpierw gonił ją po podłodze a potem jak wsadził zęby to był huk,że hoho :strach_2:
Podskoczył Uchaty i butelka.Cola była wszędzie :strach_2:
Obrazek

Obrazek
monik

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: monik »

BasiaM pisze:
monik pisze:Urwis ostatnio subtelnie przegryzł plastikową 1,5l butelkę Pepsi, subtelnie rozlewając to po pokoju, podczas mojej nieobecności
Uchaty zrobił tak z 2-litrową colą dopiero co przyniesioną ze sklepu.Najpierw gonił ją po podłodze a potem jak wsadził zęby to był huk,że hoho :strach_2:
Podskoczył Uchaty i butelka.Cola była wszędzie :strach_2:
No to widać rodzinne :lol: Ciekawe, co im Bea dawała do picia w te letnie upały? :mysl_1: :gleba:
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: BasiaM »

Ciekawe, co im Bea dawała do picia w te letnie upały? :mysl_1: :gleba:
Jak to co ? colę :gleba:
a do śniadania kawę z mlekiem.Wiem bo Uchaty dzisiaj wypił mi pół kubka i mówi,że tak go nauczyli w stolicy :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: Aszemi »

Hihihi fajnie miałyście :gleba: Salwa jednak była bardziej subtelna- kupowałam mleko w kartonie i zawsze zgrzewka stała na podłodze więc brała sobie jeden kartonik niosła na dywan i tam go rozpracowywała ale możecie wierzyć lub nie plam po mleku nigdzie nie było :silacz: a po kartonie tylko zostawały strzępy :strach_2: sprytna sunia no nie ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
wladekbud
Posty: 608
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 08:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Oleśnica/d-śląskie

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: wladekbud »

KasiaR pisze:Ułanek od pewnego czasu jest bardzo subtelny przy załatwianiu, szuka tak wysokiej trawy jakby tam co najmniej skarby zostawiał :gleba: śmiesznie wygląda w wysokiej trawie taki skupiony, patrzy czy za nim czekam :D
To tak jak Burza. Musi wleźć w krzaczory, a najchętniej do przydrożnego rowu, tak żeby pan miał mniejsze szanse na sprzątnięcie tego co zgubiła :gleba:
"Whoever loveth me, loveth my hound." - Thomas More
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: KasiaR »

Nasz Ułanek jeszcze "bardzo subtelnie" pije wodę z michy, jak odchodzi to zachlapie całą drogę po której zmierza do celu, a jeszcze jak pijąc coś nie może ujść jego uwadze to i ścianę ochlapie jak się rozgląda :gleba: , może macie jakiś patent na niechlapanie?
od pewnego czasu ślina mu wisi przy faflach, szczególnie jak czeka na jedzenie lub na spacerach, z taka wiszącą śliną i błagalnymi ślepiami po prostu wymiękam :D
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: BasiaM »

KasiaR pisze:może macie jakiś patent na niechlapanie?
...no chyba wodę w proszku :gleba:

KasiuR czy to chlapanie nie jest urocze ? :gleba: a jeszcze jak przyjdzie Ułanek prosto do Ciebie i mokrą mordką da Ci buziaka ? :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: KasiaR »

BasiuM to chlapanie na pewno mobilizuje mnie do utrzymania podłogi w czystości :psiako: , co do uroku zachlapanej i pociapcianej łapami podłogi to kwestia gustu :D mokry nosek uwielbiam ;)
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: "NIEWZYKLE SUBTELNY OGAR

Post autor: Wigro »

Ilość rozchlapanej wody maleje znacznie po podniesieniu miski na wysokość piersi psa.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
ODPOWIEDZ