Warsztaty, konkursy i inne...

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: dorob62 »

Aby dobrze przygotować psa i siebie do konkursów można wybrać się na spotkanie warsztatowe.
Co roku takie spotkania warsztatowe tropowców i dzikarzy dla ogarów i gończych polskich, prowadzone są w Przechlewku pod koniec maja.
Na zakończenie warsztatów prowadzone są konkursy . Są to "atrakcje" zupełnie niezależne od kursu. Znaczy to tyle, że można być na kursie i nie brać udziału w konkursie i odwrotnie .
Nowością są warsztaty w Trześni.
Warto pojechać, nauczyć czegoś siebie i psa a przy okazji fajnie spędzić czas.
Jako "bonus" można zdobyć dyplom użytkowości psa.
Jeśli ktoś już uczestniczył w takich warsztatach to może opowie jak było i czy warto:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: Leszek »

witam
cytat "Nowością są warsztaty w Trześni".
Właśnie gdzie to jest i kiedy, myślałem żeby z moim Amonem pojechać, ale maj nie wchodzi w rachubę. Poproszę o informacje o Trześni.
Zapraszam na http://www.ogarpolski-amon.pl

Dopisek Administratora
Mam taką prośbę, aby zdjęcia naszych psów, nie związane z tematem wątków w których się znalazły, prezentować na blogu lub w dziale 'Przedstaw się'.
Ostatnio zmieniony niedziela 19 paź 2008, 17:57 przez Administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto załącznik, nie związany z tematem postu.
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: dorob62 »

No ja nie wiem..... sama szukam:)
Ale to znalazłam w sieci, jest tam i Trześnia:)
http://warsztaty-psow.net/news.php
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: carmen »

szkolic psa można też i nieco bardziej prywatnie - takie szkolenie organizuje chocby (przerwa na reklamę) nasza forumowiczka Amberek z Krakowa albo Edward Hałdysz z Lipowej koło Żywca. (dziękujemy za uwagę) ;) :mrgreen:

Założę się, że jest więcej osób szkolących prywatnie. Jak ktoś ma to niech wrzuci namiary i opinię ;)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: dorob62 »

A od jakiego wieku pies może brać udział w takich szkoleniach. Nie znalazłam informacji na żadnej stronie????
I czy są jakieś inne wymagania(poza obecnością:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: Paula »

Od 6 miesiąca życia.

Jeśli mi się uda, w załączniku dorzucę "Regulamin Prób i konkursów pracy psów myśliwskich (wyciąg)" ogólnie dostępny w sieci.

Edit: nie uda mi się, bo "Rozszerzenie doc jest zablokowane." Zainteresowanym mogę wysłać na maila ;)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: dorob62 »

To może wrzuć tu linka do strony... ja już poczytałam ale inni może potrzebują też:)
PS Nie idziecie na spacer dziś?
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: Paula »

dorob62 pisze:PS Nie idziecie na spacer dziś?
Na razie nie poszliśmy, ale może pójdziemy później. Plany mi się zmieniają ostatnio w zastraszającym tempie. I może wyjdzie tak, ze zamknę się w kuchni... ;)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: carmen »

paula jak nie doc to zrób pdf ;)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Warsztaty, konkursy i inne...

Post autor: weszynoska »

Jesli chodzi o warsztaty...to psiak może brać w nich udział w każdym wieku....zalezy w sumie od organizatorów...

warsztaty to kilka dni..spędzonych w lesie...wśród innych zielonych ( och...kolor nie na topie :o ) uczestników....

MY będziemy próbować zorganizować warsztaty...( mini) tropowców...w przyszłym roku( myślę o terminie przed krośnieńską wystawą....( w tym roku mielismy takie plany--ale nie wyszło)

JUz dziś...zapraszam na weekendowe , przedwystawowe...szkolonko gończo ogarowe...

Warunki u nas skromne...( pole namiotowe, z dostępem do wszystkiego) teren ogrodzony ( 1/2 ha) las w odległosci 300 metrów...

ogrom terenów do zwiedzania, spacerowania...co kto woli..

wszystko do uzgodnienia...czasu sporo...
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ