NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

monik

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: monik »

A ja myślę, że nikt tej ceny nie podbije, ogar to nie bullterrier czy pitbull, zobacz ile dorosłych ogarów szuka domów, ile podrośniętych szczeniaków (ok 7 miesięcznych szuka długo domów nawet za 500zł), a tak na marginesie, wiem że to nie ten temat, czy wszystkie psiaki z hodowli Dwór z Szablami znalazły już domki? Napisałam maila, ale nie dostałam odpowiedzi :roll: chyba, że ten mój e-mail coś nawala :zly1:
bea100

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: bea100 »

Monik- ja raczej myślałam o sytuacji gdy to sprzedający w tracie transakcji będzie chętnemu do zakupu cenę podbijał. Tfu tfu tfu. Obym się myliła qrcze :mysl_1:
mania
Posty: 14
Rejestracja: środa 01 lip 2009, 21:06

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: mania »

Monik, Z Dworu z Szablami wszystkie szczeniaczki znalazły dom. Wiem, bo naszą Mantrę wzięliśmy z tej hodowli jako ostatnią z miotu.
monik

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: monik »

mania pisze:Monik, Z Dworu z Szablami wszystkie szczeniaczki znalazły dom. Wiem, bo naszą Mantrę wzięliśmy z tej hodowli jako ostatnią z miotu.
To super! Dziękuję :)
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: ania N »

Jaka jest wartość psa??? - dla kochających go domowników bezcenna. :foch_1:

Wzruszyła mnie kiedyś rozmowa z moim synem. Przed wzięciem Fiorda bał się psów. Jakiś czas temu powiedział mi, że gdyby ktoś ukradł Fiorda (jego brata jak go nazywa) to w okupie oddał by za niego wszystko, nawet nowe PSP, gry i wszystko co posiada.
Wstyd mi za tych ludzi. Widać, że nie żywią żadnych ciepłych uczuć dla tego psa. Bardzo mi go szkoda i naprawdę lepiej mu będzie gdzieś indziej. Nie dziwię się że sprawia problemy, jeśli jest traktowany tak przedmiotowo. :niewka:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: wszoleczek »

Miejmy nadzieję, że uda mu się znaleźć dobry dom
Natalia i Nero
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: NASTRÓJ, 1,5 roczny ogar szuka domu!

Post autor: agag »

Nastrój już w nowym domu, więc możemy chyba zamknąć ten wątek? Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję za wielkie zainteresowanie i wszelką pomoc. Szczególne podziękowania dla Natalii i jej Rodziny- za nowy dom dla Nastroja- powodzenia!
ODPOWIEDZ