Propozycje informacji na stronie klubowej

KasiaG
Posty: 58
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 13:13

Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: KasiaG »

Witajcie,
chciałam was zapytać o nową stronę klubową a dokładnie o to co chcielibyście na niej znaleźć. Bardzo proszę o pomysły i sugestie.
Z pewnością będzie wykaz reproduktorów, hodowli, mioty, ogłoszenia, będzie również galeria. Odnośnie tej ostatniej - czy dobry byłby podział na zdjęcia championów młodzieżowych i dorosłych czy zdjęcia wszystkich ogarków? Jak widzielibyście inne podstrony?
Jeżeli ktoś ma ciekawe pomysły na inne pozycje strony to proszę o info.
Ponieważ pierwsze - jeszcze bardzo okrojone dane pojawią się na nowej stronie klubu pod koniec miesiąca, osoby które chciałby zamieścić informacje o miotach oczekiwanych lub o posiadanych szczeniętach niech napiszą na mój adres mailowy: sekretarzop@ogaryigoncze.pl lub ogary@ogary.pl

p.s. chciałam stworzyć nowy wątek na ten temat, ale mi się nie udało :(
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: rafkow »

To już jest wątek we właściwym miejscu ;)
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: kasiawro »

Ja chętnie zobaczyłabym na nowej stronie wyniki wystaw i kalendarz wystaw. Co do podziału na championy to chyba nie bardzo bo ogar, który nie ma championa nie będzie obecny w galerii.
Potrzebny będzie też takich dział "informacyjny-aktualności" gdzie można wpisać sprawy bieżące.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: weszynoska »

Ja bardzo chętnie widziałabym rozsądną i wiarygodną informację na temat rasy, jej mankamentów i zalet, komentarz do wzorca, info na temat entropium i jego dziedziczenia....
Chciałabym aby klubowa strona żyła...czyli aktualności, statystyki, zbiór przepisów...
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
bea100

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: bea100 »

KasiaG pisze: ...
Z pewnością będzie wykaz reproduktorów, hodowli, mioty, ogłoszenia, będzie również galeria. Odnośnie tej ostatniej - czy dobry byłby podział na zdjęcia championów młodzieżowych i dorosłych czy zdjęcia wszystkich ogarków? Jak widzielibyście inne podstrony?
...
Witaj KasiuG.
Ja też chciałabym by była to strona "żywa". Jak to widzę?
Może byłoby dobrze stworzyć podstronę: "Ogary (i w typie rasy) szukają domów".
Ostatnio coraz więcej ogarów z drugiej ręki szuka domów ( są do sprzedania, do adopcji). I psów w typie rasy (mamy takiego obecnie w schronie na Wybrzeżu)
Oraz warto byłoby założyć podstronę : "Zaginione".
I może : "Artukuły"?

Co do podziału na Champ itd- też uważam, że wystarczy przy zdjęciu w ogólnej galerii podanie tytułów (o ile ktoś będzie tego chciał).
Hodowle - co jasne- z pełnymi danymi.
A przy reproduktorach powinien być opis (podanie choćby rodziców) plus kontakt i dodatkowo miejsce gdzie reproduktor mieszka.
KasiaG
Posty: 58
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 13:13

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: KasiaG »

Ja też chciałbym, aby strona żyła. Ale bez udziału właścicieli ogarów nie da się tego uzyskać. Jeżeli znajdą się tacy, którzy chętnie przekażą wyniki wystaw czy konkursów to z pewnością znajdą się one na stronie tak szybko jak to będzie możliwe. Podobnie jak inne "żywe" części strony.
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: musia »

Ja, jeżeli tylko będzie taka okazja. Deklaruję wyniki.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: ania N »

To może jeszcze jakieś osiągnięcia naszych ogarków. Nie tylko wystawowe, ale i konkursowe, na polowaniach, w pracy z dziećmi itp? No i koniecznie opowieści o ogarkach ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: bea100 »

ania N pisze:...No i koniecznie opowieści o ogarkach ;)
To mogłoby być w podstronie "Artykuły", którą można byłoby zmienić/rozwinąć na "Ogar w publikacjach i w opowieściach"
Ja ze swej strony- coś podeślę od siebie i (może się uda) też coś pozbierać od innych.

KasiuG- służę wszystkimi zdjęciami do okraszenia strony klubowej z mojej strony http://www.ogarpolski.com" onclick="window.open(this.href);return false; (bierz i wybieraj, możesz zdjęcia przerabiać czy wycinać w miarę potrzeb ...a jak się nic nie "nada" trudno ;) ale mogę też np większe zdjęcia Ci podesłać mailem- mam parę fajnych wybranych...tak do ew wykorzystania ). Mam nadzieję, że strona klubowa będzie ładna graficznie i bogato zilustrowana w fajne zdjęcia.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Propozycje informacji na stronie klubowej

Post autor: weszynoska »

No i dobrze by było....tą stronę umieścić/pozycjonować ( nie znam sie na tym) tak, żeby kazdy potencjalny miłosnik ogara po wpisaniu w google "ogar polski" znalazł stronę klubową ( wiarygodną)
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ