UWAGA PRZEŁOŻONY! "Pokaz Ogarów" Książenice k/Grodziska Maz

platyna1712
Posty: 43
Rejestracja: sobota 27 lut 2010, 18:17

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: platyna1712 »

Słuchajcie może ja bym się wam przydała? Mieszkam w Milanówku, pracuję w Oświacie w Grodzisku. Jak można to z wielką przyjemnością coś porobię. Może uda się Fridę zabrać ?
bea100

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: bea100 »

Dzięki Wigro, na Ciebie zawsze możemy liczyć :zgoda:
Platyna- super sprawa taka Twoja propozycja :marzyc_2: Jak już będę wiedziała więcej/wszystko, odezwę się do Ciebie :happy3:

Frida? Pomyśl... :zgoda: Ja wezmę najgrzeczniejszą Dunię (choć się jeszcze zastanawiam nad Skierką/Harmosią, ale to zależy jaka praca tam będzie dla mnie do wykonania przed pokazem bo będzie mi trudno cokolwiek, chyba, że Wigro pomoże? Ale to obgadamy/ zobaczymy :mysl_1: ).

Mamy więc na pewno sukę (Dunię) i psa (Wigro)...TO MA BYĆ POKAZ...małoooo :niewka:
Awatar użytkownika
agata-budynek
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:48
Gadu-Gadu: 0

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: agata-budynek »

Ja też z Shilą chętnie bym się do Was dołączyła :) wszystko jest zależne od ostaniego zabiegu, jeżeli będzie po 24 lub ok tygodnia przed ( najwyżej będzie miała opatrunek na łapce - czy to nie będzie przeszkadzało?) to też możecie na mnie liczyć :happy3:
bea100

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: bea100 »

Agata-budynek: sądzę, że opatrunek nie przeszkodzi. A może się akurat uda, że go nie będzie?
Przyjmuję zgłoszenie :zgoda:

Byłoby pięknie, gdyby starsze ogarusie też były. Są takie dostojnie piękne. I te młodsze. Im więcej tym lepiej :marzyc_2: .

AniaW? Paula? Sławek Iza? Inni nasi z terenu? Co z Wami kochani?

Czy mogę prosić by podzwonić do znajomych ogarkowych ludzi spoza naszego forum i ich zaprosić?Ja też tak będę czyniła.
Zadzwonię do Jurka Olfactusowego, może się zgodzi opowiedzieć o polującym ogarze? :marzyc:
POMÓŻCIE!!!
Czekam na wszystkie zgłoszenia ludzi/psów naszej rasy.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OGARY. TAKA OKAZJA JEST DLA NAS WYJĄTKOWA.

Byłabym wdzięczna za zamieszczenie info na zielonym/łowieckim z odnośnikiem do naszego tu tematu. Można też dać do mnie maila bea100@poczta.neostrada.pl
Ktoś pomoże? Trzeba to nagłośnić jak się da.

Dokładną godzinę pokazu ustalimy i będę znała jak Hania/AniaRe/AniaW i dziewczyny fundacyjne się określą. Dziewczyny kochane, czekam.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: Ania W »

bea - ja wczoraj wyszłam z domu o 7 wróciłam o 22....między innymi w związku z załatwianiem spraw fundacyjnych ;)
Wchodzimy w to :)
Troszkę później napisze więcej...praca na razie wzywa ;)
bea100

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: bea100 »

Ania W pisze: Wchodzimy w to :)
No i o takie zdanie mi chodziło na teraz najbardziej :happy3:

Będzie Jerry Z Magurskiej Kniei (da wici dalej), Sławek od Luśni (też), pogadałam z Jurkiem...NAGŁAŚNIAMY, ZAPRASZAMY :!:

DO DZIEŁA KOCHANI OGAROWICZE :!:

Czy ktoś ma tel do Dorob? Byłabym wdzięczna :P
Ostatnio zmieniony piątek 12 mar 2010, 09:30 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: hania »

My wstępnie na "tak" - ale przed ostateczną deklaracją poprosimy o więcej konkretnych informacji.
bea100

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: bea100 »

Haniu, AniuRe- wstępne Wasze "tak" ? Cieszę się :happy3: a Jola od Błogiej zadzwoni do Ciebie :P

Sławek od Luśni (wstępnie) zgodził się opowiedzieć przed mikrofonem o historii ogara :piwko:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: hania »

To jak pogadam z Jolą to będę puszczać wici - nie chcę nikogo zapraszać nie znając konkretów.

Bo jak na razie to mam różne wątpliwości między innymi dotyczące samych Książenic - ja naprawdę znam tą miejscowość, bywam tam regularnie, prowadziłyśmy tam szkolenia itp. Za jakiś czas będzie to na pewno wypasione osiedle - jak na razie wgniotłam sobie w skodzie miskę olejową na wądołach. Owszem - przed zimą zrobili drogę dojazdową, żeby w ogóle dało się tam dojechać. Kościół jest w budowie, pod szkołę jest wyznaczony teren - nie wiem czy cokolwiek więcej (byłam tam dwa tygodnie temu). Rynku w Książenicach nigdzie nie kojarzę. Jedyne miejsce, które kojarzę do przeprowadzenia takiej imprezy to jeszcze niezabudowane pola - ale to musi być dobra pogoda, żeby nie utonąć w błocie. Parę innych, które przychodzi mi do głowy jest dość ciasnych i jeżeli to będzie tam to trzeba się zastanowić czy to będzie impreza dla każdego psa - nie każdy równie dobrze znosi tłum i hałas a mamy promować rasę a nie do niej zniechęcać.
Ostatnio zmieniony piątek 12 mar 2010, 10:01 przez hania, łącznie zmieniany 1 raz.
bea100

Re: 24 kwiecień "Pokaz Ogarów Pl" Książenice k/Grodziska Maz

Post autor: bea100 »

Ok, jasne :P
Dobrze, że mamy trochę czasu na wszystko.

Nie wiem Haniu ale droga dojazdowa jest OK, miejsce? Na pewno nie będzie to żadna prowizorka bez ładu i składu. Ani dziki tłum w błocie. O wądołach nie ma wg mnie mowy. To ma być uroczysty finał obchodów Światowego Dnia Ziemi.
W końcu dzisiaj to wszystko kwestia potrzeby, kasy i chęci.
Hmmm
O to nie spytałam (dokładnie o miejsce) ale wiem, że to ma być impreza nie kameralna a mająca miano masowej. Pod patronatem bogatej gminy. To zobowiązuje.
Na pewno będą tam fajne i liczne atrakcje. To nie może być w błocie ;)

Otwarła się okazja dla nas na promocję rasy. My mamy tam być "drogimi gośćmi", którymi będą się potem (i niejako przy okazji) szczycić :marzyc_2: Musimy mieć doskonałe warunki, to się rozumie, bez tego nic nie będzie.
Ma być scena (dla pokazu), mamy mieć potem spokojne miejsce ogrodzone (taśmą?) specjalnie dla nas i psów i stolik gdzie można byłoby podyżurować, pogadać, zebrać na nasze bidaki, dać ulotkę itd
ODPOWIEDZ