Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: Józef »

Apropo popularyzacji rasy, dostaliśmy właśnie z Kusym zaproszenie na prezentację rasy polskiej na imprezie fundacji SOS - następni ludzie zakochają się w Ogarach ;)
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: kasiawro »

Józef pisze:Apropo popularyzacji rasy, dostaliśmy właśnie z Kusym zaproszenie na prezentację rasy polskiej na imprezie fundacji SOS - następni ludzie zakochają się w Ogarach ;)
Możesz coś więcej napisać o tej prezentacji rasy, nie wiem czy to odpowiedni tylko nie wiem czy to odpowiedni temat?
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: Paula »

Google niezastąpione :) chyba chodzi o to? http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/i ... ws=1&nid=7
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: Józef »

Paula pisze:Google niezastąpione :) chyba chodzi o to? http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/i ... ws=1&nid=7
o właśnie, cuś takiego mailem dostałem
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
bea100

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: bea100 »

Józef- całkowicie się z Tobą zgadzam. Tędy droga!!!.
A to wcale nie jest "łatwiejszy koniec" :lol:

Oto zdjęcia z pokazu Mojego Psa pod tytułem Ginące Rasy Polskie (W-wa pod Pałacem Kultury). Ogarzyce to moja Harmonia oraz Błoga Poszły w Las. Ja z moim synem. Suki ubrane w kamizelki dogoterapeutycznej fundacji ( gdzie pracowały). Ludzi były tłumy. Opowiadałam o ogarze przyjacielu. Dwie rodziny (które mi się potem przypomniały :lol: ) zadzwoniły po szczeniaka ogara- jedna z nich po roku. A ile osób jeszcze złapało ogarzego bakcyla? Kto to wie... ;)
Na górze moje suki kwestują (nie mam lepszych zdjęć a to zostało zrobione pod koniec jak już padły i śpią :lol: ) na Targach ZOO Market we wnętrzu Pałacu Kultury- tutaj też nagadałam się z ludziskami co niemiara...wierzę, że z efektem ;)
Załączniki
HPIM2540.JPG
HPIM2540.JPG (47.84 KiB) Przejrzano 22994 razy
HPIM2547.JPG
HPIM2547.JPG (45.64 KiB) Przejrzano 23004 razy
HPIM2521.JPG
HPIM2521.JPG (75.73 KiB) Przejrzano 22994 razy
Ostatnio zmieniony wtorek 21 paź 2008, 19:48 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: ketrin »

tak Eryk dumnie reprezentował Ogary na Hubertusie w Walewicach i Spale
...
W październiku dostaliśmy zaproszenia tzn. Eryk dostał a my tylko na dokładkę no cóż :/
na imprezę zwaną Konkursem Konia Wierzchowego do stadniny koni w Walewicach na pokaz psów myśliwskich, aby zaprezentować polską rasę. ponieważ my bardzo lubimy wojaże ( od tej pory również takie imprezy) a nasz pies lubi podróżować to przyjęliśmy zaproszenie z wielka radością. Pogoda była wymarzona, a zabawa wspaniała, wiec cała impreza była udana, poza tym Ogar zaprezentował się wyśmienicie ;) Myślę, że mu się baardzo podobało gdyż nigdzie nie został tak mocno wyściskany , obgłaskany i sfotografowany jak tam :D :D :D warto było !!!
W ostatnią niedzielę byliśmy na Hubertusie w Spale, co prawda z myśliwstwem nie mamy nic wspólnego, ale te imprezy to dla nas bardzo fajna zabawa, ciekawi ludzie i mile spędzony czas, więc czemu nie? oprócz prezentacji psów myśliwskich była również prezentacja sokolników, pokaz łuczniczy oraz zaprzęgi psów, niestety w „pogoni za lisem” już nie braliśmy udziału i dobrze bo mogłoby się to źle skończyć gdyby nasz dzikarz zaczął gonić… ;) Hehehe

jednym słowem obydwie wyprawy można zaliczyć do udanych :) polecamy !
Załączniki
ECHO.JPG
ECHO.JPG (39.87 KiB) Przejrzano 22916 razy
Ostatnio zmieniony środa 22 paź 2008, 13:07 przez ketrin, łącznie zmieniany 1 raz.
bea100

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: bea100 »

Ketrin- napisz coś więćej plizz...
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: carmen »

ja też poproszę, gdzie to i co to za wystawa? jaka ranga?
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: Józef »

UWAGA OGARY ZE ŚLĄSKA!
Posypała się prezentacja psów rasowych w City Center w Katowicach (sobota 16.00). Kusy jest sam :( Może ktoś dołączy? Puście wici do posiadaczy ras polskich ze Śląska. Pewnie jest czas do jutra żeby pokazać pieski. Cel szczytny a i popularyzacja konkretna!
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy

Post autor: Józef »

Józef pisze:Kusy jest sam
Dołączył Gryf Gryzek z Gryfną i harty polskie. Kto się przyłączy? 15.30 parking City Center. Koniec ok 17.00.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
ODPOWIEDZ