Potrzebna szybka porada

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 205
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 14:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dobrzyca

Potrzebna szybka porada

Post autor: Jacek »

Obudzilismy się i może zgłosilibyśmy Wierną na Krajówkę do Chojnic ale nie wiemy co ze zgłoszeniem do ZKwP. wiem, wiem ...czytałam regulamin ale brak nam pewności. Podpowiedzcie prędziutko!!! :prosze_1: :prosze_1: :prosze_1:
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Potrzebna szybka porada

Post autor: Aszemi »

Idziesz do ZK z metryka i portfelem składasz o rodowód i dostajesz numer rejestracji który wystarczy do zgłoszenia na wystawę max do klasy młodzieży ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Potrzebna szybka porada

Post autor: Danuta »

A ponieważ zgłoszenia internetowe do Chojnic są do dzisiaj do 24 godz. a oddział ZKwP w Bydgoszczy czynny jest dzisiaj do 19 to albo pędzisz już do Bydgoszczy po numer rejestracyjny (z metryką) albo dzwonisz do nich i prosisz o poradę jak to masz załatwić (może pójdą ci na rękę i dadzą a`konto numer rejestracyjny a dojedziesz do nich i załatwisz formalności w następnym "dniu urzędowania") Adres i nr tel na stronie:
http://www.zkwp.bydgoszcz.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

lub oddział w Chojnicach: (sytuacja taka sama)
oddział możesz wybrać sobie z listy:
http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=odd&l=pl&odd=000C" onclick="window.open(this.href);return false;

Taaa... :wstydek: chciałam na szybko pomóc i się zaplątałam - przecież chcesz zgłosić do Chojnic! Próbuj dzwonić!!!Nic mądrzejszego nie wymyślę
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 205
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 14:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dobrzyca

Re: Potrzebna szybka porada

Post autor: Jacek »

dzięki za szybką pomoc :szacun_1: ale już i tak chyba nie zdążymy. a czy można przyjechać z psem na wystawę nie biorąc w niej czynnego udziału? :zdziw_4:
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Potrzebna szybka porada

Post autor: irie »

Tak dla pewnosci mozna sprawdzic, czy jutro formularz zgloszenia na wystawe online nadal nie bedzie dzialal - czasem termin ostateczny zgloszen jest przesuwany. No ale i tak musielibyscie wybrac sie szybciutko do oddzialu Zwiazku zarejestrowac sunie.

Co do ostatniego pytania - formalnie nie mozna. Jednak w praktyce czesto wyglada to tak, ze przy wejsciu sprawdzana jest tylko ksiazeczka zdrowia psa (a dokladniej - czy sa aktualne szczepienia na wscieklizne), zgloszenia nikt nie oglada. Chyba tylko na miedzynarodowych wystawach dokladnie sprawdzaja dokumenty. Mozna sprobowac sie wybrac, biorac pod uwage opcje, ze Was nie wpuszcza. Ale na krajowke powinniscie raczej wejsc.
Ostatnio zmieniony wtorek 20 lip 2010, 19:20 przez irie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Potrzebna szybka porada

Post autor: Aszemi »

Raczej ale niekoniecznie np w Gorzowie sprawdzali zgłoszenie a książeczki mogły zostać w domu ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Potrzebna szybka porada

Post autor: Danuta »

Teoretycznie pewnie nie można, ale myślę, że to nie jest wielka wystawa i spokojnie wejdziesz z psem. Koniecznie weź książeczkę zdrowia ze szczepieniem na wściekliznę.

Ale ja bym jeszcze próbowała zadzwonić... Na stronie Chojnic jest nr tel. kom. Myślę, że organizatorzy pójdą Ci na rękę... Zresztą - próba nie strzelba... :fiufiu:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Potrzebna szybka porada

Post autor: irie »

Zgadza sie, ze roznie to bywa. Totez zaznaczam, ze trzeba byc przygotowanym na to, ze niekoniecznie sie uda wejsc. :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 205
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 14:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dobrzyca

Re: Potrzebna szybka porada

Post autor: Jacek »

eh, to chyba nie bedziemy Werki na darmo męczyć. szkoda :placzek: że tak zakręcona jestem i na czas nie zdążyłam pozałatwiać. mam ogromną ochotę na ogórkowe spotkanie :piwko:
ODPOWIEDZ